понеділок, 15 грудня 2014 р.

Національний Кубок України з плавання 12 — 14 грудня 2014 місто Харків

Вітаємо учасника Національного Кубку України з плавання, який відбувався 12 — 14 грудня 2014 року у місті Харкові

У харківському басейні «Акварена» плавці з усієї України розіграли медалі національного Кубку. Участь в змаганнях взяли 367 плавців з 16 областей та Києва. На урочистій церемонії відкриття спортсменів та тренерів від Харківської облдержадміністрації з початком змагань привітав заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту Сергій Христоєв. Вода у басейні Акварена вважається найшвидшою, тому, зазвичай, усі найвищі результати в Україні спортсмени встановлюють тут. Не усі лідери збірної взяли участь у Кубку. Так, старти пропустила Дарина Зєвіна. За її відсутності 200-метрівку на спині виграла перспективна харків'янка Марина Колесникова. Інші юні таланти Михайло Романчук та Анастасія Малявіна - володарями Кубка не стали, адже щойно завершили гірський етап підготовки і форму не форсували. Очікувано, перемогу на 100-метрівці кролем здобув лідер чоловічої збірної Андрій Говоров. Його виграш цінний насамперед результатом. Спортсмен виплив з 50 секунд!

Алпатов Віталій

• 100 метрів вільний стиль — 0.51,47 — 4 місце - рекорд Волинської області
  • 50 метрів батерфляй — 0.24,81 — 5 місце
  • 100 метрів батерфляй — 0.55,48 — 6 місце
  • 200 метрів комплексне плавання — 2.07,95 — 8 місце
Спортсмена підготували: тренер-викладач Максимюк С. Л., тренер-викладач Санжаровська В. Й.
Подяка благодійному фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за фінансову підтримку підготовки спортсмена до змагань