понеділок, 11 грудня 2017 р.

Вітаємо

7-9 грудня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків. В змаганнях приймали участь дівчата 2004 року народження та молодші, хлопці 2003 року народження та молодші.
Команду Волинської області представляли 14  вихованців КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради».
Вихованець тренера-викладача Олександра Сологуба – Ілля Петрочук піднімався  на п’єдестал пошани чотири рази, здобувши срібні нагороди на дистанціях 50,100, 200 м вільним стилем та бронзову нагороду на дистанції 50 м на спині.
Вихованець тренерів – викладачів Анатолія Тихоновича та Володимира Самчука – Ткачук Максим здобув три срібні нагоди на дистанціях 50,100, 200м брас.

В естафетному плаванні 4х100м комбінована Мороз Микола, Ткачук Максим, Петрочук Ілля, Сєрков Данило посіли 6 місце.
У другій підгрупі команда Волинської області посіла 2 місце.

Команду підготували тренери-викладачі СДЮСШОР: Олександр Сологуб, Анатолій Тихонович, Володимир Самчук, Сергій Максимюк, Ольга Корець, Вікторія Мороз, Олена Наумова.