50 м вільний стиль дівчата
1 |
Князєва Віолета |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,37 |
I р. |
80 |
2 |
Ахмедова Дана |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,75 |
I р. |
76 |
3 |
Антонюк Олександра |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,90 |
II р. |
67 |
4 |
Андрощук Олександра |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,26 |
II р. |
64 |
5 |
Тригоб'юк Аліна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,38 |
II р. |
64 |
6 |
Пацик Олександра |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,94 |
II р. |
60 |
7 |
Юрченко Катерина |
03 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
32,55 |
II р. |
56 |
8 |
Макаревич Діана |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,73 |
II р. |
55 |
9 |
Пацак Діана |
01 |
НВК №26 |
32,87 |
II р. |
54 |
10 |
Назаренко Юлія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,66 |
III р. |
41 |
11 |
Тимощук Аделіна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,10 |
III р. |
36 |
12 |
Лечно Марія |
03 |
НВК №26 |
37,37 |
III р. |
35 |
13 |
Конрад Діана |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,38 |
III р. |
35 |
14 |
Веремчук Даша |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,47 |
III р. |
35 |
15 |
Климович Оксана |
03 |
НВК №26 |
37,83 |
III р. |
34 |
16 |
Лебідь Вікторія |
07 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,18 |
I юн. |
33 |
17 |
Силантьєва Анна |
02 |
НВК №26 |
38,29 |
I юн. |
32 |
18 |
Накоскіна Марія |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
39,80 |
I юн. |
28 |
19 |
Дейна Кіра |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
41,47 |
I юн. |
25 |
20 |
Грисюк Олександра |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
41,96 |
I юн. |
24 |
|
Смаль Юлія |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
26,79 |
|
пк. |
|
Степанцова Ольга |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,29 |
|
пк |
|
Герасимчук Христина |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,84 |
|
пк |
|
Мостович Катерина |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,70 |
|
пк |
|
Мартинюк Дарина |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Січко Тетяна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Снитюк Богдана |
03 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
50 м вільний стиль хлопці
1 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
24,12 |
кмс |
106 |
2 |
Наумов Андрій |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,41 |
I р. |
86 |
3 |
Стахір Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,45 |
I р. |
86 |
4 |
Дуда Андрій |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,49 |
I р. |
85 |
5 |
Карасійчук Антон |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,50 |
I р. |
85 |
6 |
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,66 |
I р. |
83 |
7 |
Петрочук Ілля |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,72 |
I р. |
83 |
8 |
Мацюк Станіслав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,80 |
I р. |
82 |
9 |
Королюк Іван |
99 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
26,00 |
I р. |
79 |
10 |
Жовтобрух Богдан |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
26,59 |
II р. |
73 |
11 |
Андрусік Сергій |
00 |
НВК №26 |
27,12 |
II р. |
68 |
12 |
Ярощук Данило |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
27,29 |
II р. |
67 |
13 |
Мельник Микола |
00 |
НВК №26 |
27,47 |
II р. |
66 |
14 |
Ричук Костянтин |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
27,65 |
II р. |
64 |
15 |
Ольшевський Ярослав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,01 |
II р. |
61 |
16 |
Костюк Владислав |
01 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
28,09 |
II р. |
61 |
17 |
Багрій Дарій |
00 |
НВК №26 |
28,25 |
II р. |
59 |
18 |
Музичко Євген |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,29 |
II р. |
59 |
19 |
Боярський Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,40 |
II р. |
59 |
20 |
Тімощук Денис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,57 |
II р. |
57 |
21 |
Кучер Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,60 |
II р. |
57 |
22 |
Якимчук Денис |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,65 |
II р. |
57 |
23 |
Бейда Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,66 |
II р. |
57 |
24 |
Левчук Влад |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,68 |
II р. |
57 |
25 |
Конашук Владислав |
01 |
НВК №26 |
28,85 |
II р. |
56 |
26 |
Прокопець Олександр |
01 |
НВК №26 |
29,05 |
II р. |
54 |
27 |
Гаць Дмитро |
01 |
НВК №26 |
29,15 |
II р. |
54 |
28 |
П'янтковський Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,30 |
II р. |
53 |
29 |
Валецький Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,39 |
II р. |
52 |
30 |
Юрченко В'ячеслав |
02 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
29,47 |
II р. |
52 |
31 |
Божик Данило |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,90 |
III р. |
49 |
32 |
Терлецький Олександр |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,95 |
III р. |
49 |
33 |
Савун Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,47 |
III р. |
46 |
34 |
Кравчук Роман |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,52 |
III р. |
46 |
35 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,62 |
III р. |
45 |
36 |
Мурашко-Супронюк Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,80 |
III р. |
45 |
37 |
Павлов Нікіта |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,86 |
III р. |
44 |
38 |
Соловйов Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,10 |
III р. |
43 |
39 |
Петрущенко Антон |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,15 |
III р. |
43 |
40 |
Князєв Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,25 |
III р. |
42 |
41 |
Мельник Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,56 |
III р. |
41 |
42 |
Сахнік Богдан |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,92 |
III р. |
39 |
43 |
Волинцев Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,95 |
III р. |
39 |
44 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,06 |
III р. |
39 |
45 |
Мельник Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,33 |
III р. |
38 |
46 |
Фіц Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,79 |
III р. |
36 |
47 |
Максимюк Ігор |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,92 |
III р. |
36 |
48 |
Борошок Богдан |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,29 |
III р. |
34 |
49 |
Медьвідь Антон |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,65 |
I юн. |
33 |
50 |
Ревуцький Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,69 |
I юн. |
33 |
51 |
Лисковець Артем |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,84 |
I юн. |
32 |
52 |
Найдюк Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,12 |
I юн. |
31 |
53 |
Рябих Ярослав |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,95 |
I юн. |
26 |
54 |
Куценко Максим |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,28 |
I юн. |
25 |
55 |
Алєнін Максим |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,80 |
I юн. |
24 |
56 |
Квітченко Микита |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,99 |
I юн. |
21 |
57 |
Польовий Назар |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,04 |
II юн. |
21 |
|
Сух Семен |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
29,87 |
III р. |
пк |
|
Міщук Дмитро |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
|
|
дк |
|
Кукушкін Сергій |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
|
|
н/я |
|
Волчков Ілля |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Ткачук Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Бикирюк Артем |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Охримович Едуард |
00 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Токар Дмитро |
00 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Денека Олег |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Солтисюк Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
Здрок Дмитро |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мучак Давид |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Кобильчук Назар |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
50 м на спині дівчата
1 |
Сачко Каріна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,80 |
I р. |
82 |
2 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,56 |
I р. |
75 |
3 |
Макаревич Діана |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,00 |
II р. |
54 |
4 |
Тимощук Аделіна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,39 |
II р. |
48 |
5 |
Янкович Ольга |
04 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
41,86 |
III р. |
35 |
6 |
Силантьєва Анна |
02 |
НВК №26 |
43,75 |
I юн. |
30 |
7 |
Лебідь Вікторія |
07 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
44,68 |
I юн. |
28 |
8 |
Аленіна Анна |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
45,58 |
I юн. |
26 |
9 |
Накоскіна Марія |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
47,26 |
I юн. |
23 |
10 |
Грисюк Олександра |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
49,66 |
II юн. |
19 |
|
Смаль Юлія |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,52 |
|
пк |
|
Степанцова Ольга |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,55 |
|
пк |
|
Пацак Діана |
01 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Снитюк Богдана |
03 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Бадко Поліна |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
50 м на спині хлопці
1 |
Наумов Андрій |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,35 |
I р. |
106 |
2 |
Мацюк Станіслав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,43 |
I р. |
104 |
3 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,91 |
I р. |
98 |
4 |
Стахір Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,72 |
II р. |
78 |
5 |
Дуда Андрій |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,16 |
II р. |
74 |
6 |
Петрочук Ілля |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,35 |
II р. |
72 |
7 |
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,11 |
II р. |
67 |
8 |
Багрій Дарій |
00 |
НВК №26 |
33,23 |
II р. |
59 |
9 |
Мороз Микола |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,42 |
II р. |
58 |
10 |
Андрусік Сергій |
00 |
НВК №26 |
34,07 |
III р. |
55 |
11 |
Волинцев Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,48 |
III р. |
47 |
12 |
Конашук Владислав |
01 |
НВК №26 |
35,85 |
III р. |
46 |
13 |
Кульчинський Ілля |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
39,40 |
I юн. |
33 |
14 |
Фрончко Тарас |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,69 |
I юн. |
29 |
15 |
Ліпша Ілля |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
43,70 |
II юн. |
23 |
16 |
Квітченко Микита |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
45,74 |
II юн. |
19 |
|
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
100 м батерфляй дівчата
1 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:19,81 |
II р. |
45 |
2 |
Седлярук Тетяна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:29,31 |
III р. |
30 |
3 |
Олійник Аліна |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:32,81 |
I юн. |
27 |
|
Музичко Анастасія |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:08,27 |
|
пк |
|
Мостович Катерина |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:14,19 |
|
пк |
|
Лобацевич Іванна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
Лебідь Вікторія |
07 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
100 м батерфляй хлопці
1 |
Пивовар Денис |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:01,14 |
I р. |
81 |
2 |
Пасюта Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:08,47 |
II р. |
55 |
3 |
Кондратюк Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,48 |
III р. |
38 |
4 |
Андрійчук Віталій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:19,23 |
III р. |
33 |
5 |
Гарбарчук Іван |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:20,80 |
III р. |
31 |
6 |
Зиза Денис |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:21,27 |
I юн. |
30 |
6 |
Петрущенко Антон |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:21,27 |
I юн. |
30 |
8 |
Павлишин Генадій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,00 |
I юн. |
25 |
9 |
Кузнецов Станіслав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:28,07 |
I юн. |
23 |
10 |
Шпак Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:29,57 |
I юн. |
22 |
11 |
Борошок Богдан |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:30,62 |
I юн. |
21 |
12 |
Нестеровський Артем |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:33,61 |
|
18 |
13 |
Дацюк Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:39,85 |
|
15 |
14 |
Куява Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:40,40 |
|
15 |
15 |
Луценко Сергій |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:41,61 |
|
14 |
16 |
Тачинський Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:44,50 |
|
12 |
17 |
Гнітецький Володимир |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:45,24 |
|
12 |
|
Поліщук Костянтин |
97 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:00,76 |
|
пк |
|
Бикирюк Артем |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:11,50 |
|
дк |
|
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мороз Володимир |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
Лагутін Ілля |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
100 м брас дівчата
1 |
Ахмедова Дана |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,91 |
кмс |
89 |
2 |
Назаренко Юлія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:34,00 |
III р. |
44 |
3 |
Заблотська Вікторія |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:34,37 |
III р. |
44 |
4 |
Лобацевич Іванна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:36,84 |
III р. |
40 |
5 |
Олійник Аліна |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:38,69 |
III р. |
38 |
6 |
Аленіна Анна |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:39,08 |
III р. |
37 |
7 |
Седлярук Тетяна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:40,88 |
III р. |
35 |
|
Мотозюк Олександра |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,28 |
|
пк |
|
Марченко Ірина |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
100 м брас хлопці
1 |
Жовтобрух Роман |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:12,76 |
I р. |
76 |
|
2 |
Жовтобрух Богдан |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:13,98 |
I р. |
71 |
|
3 |
Пивовар Денис |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,23 |
II р. |
64 |
|
4 |
Ричук Костянтин |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,99 |
II р. |
62 |
|
5 |
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:19,02 |
II р. |
57 |
|
6 |
Пилипчук Назар |
01 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:20,32 |
II р. |
54 |
|
7 |
Ярощук Данило |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:20,70 |
II р. |
53 |
|
8 |
Терлецький Олександр |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:22,40 |
II р. |
49 |
|
9 |
Валецький Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:23,50 |
III р. |
47 |
|
10 |
Павлов Нікіта |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:23,83 |
III р. |
47 |
|
11 |
Федоренко Олександр |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:23,95 |
III р. |
46 |
|
12 |
Лазарєв Борис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:24,34 |
III р. |
46 |
|
13 |
Максимюк Ігор |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:24,64 |
III р. |
45 |
|
14 |
Савун Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,15 |
III р. |
44 |
|
15 |
Пасюта Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,31 |
III р. |
44 |
|
16 |
Музичко Євген |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,18 |
III р. |
42 |
|
17 |
Андрійчук Віталій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,76 |
III р. |
41 |
|
18 |
Кондратюк Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,77 |
III р. |
41 |
|
19 |
Солтисюк Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,80 |
III р. |
41 |
|
20 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:27,00 |
III р. |
41 |
|
21 |
П'янтковський Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:29,50 |
III р. |
37 |
|
22 |
Дацюк Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:29,73 |
III р. |
37 |
|
23 |
Соловйов Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:29,96 |
III р. |
37 |
|
24 |
Павлишин Генадій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:30,12 |
III р. |
36 |
|
25 |
Алейник Микита |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:30,16 |
III р. |
36 |
|
26 |
Кравчук Роман |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:31,05 |
III р. |
35 |
|
26 |
Сахнік Богдан |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:31,05 |
III р. |
35 |
|
28 |
Мороз Володимир |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:32,14 |
III р. |
34 |
|
29 |
Зиза Денис |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:32,41 |
III р. |
34 |
|
30 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:34,52 |
I юн. |
31 |
|
31 |
Шпак Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:34,92 |
I юн. |
30 |
|
32 |
Лисковець Артем |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:36,40 |
I юн. |
29 |
|
33 |
Луценко Сергій |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:38,02 |
I юн. |
27 |
|
34 |
Куява Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:38,66 |
I юн. |
27 |
|
35 |
Рябих Ярослав |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:39,98 |
I юн. |
26 |
|
36 |
Нестеровський Артем |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:40,65 |
I юн. |
25 |
|
37 |
Гарбарчук Іван |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:43,83 |
I юн. |
22 |
|
38 |
Гнітецький Володимир |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:44,22 |
I юн. |
22 |
|
39 |
Колотилін Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:46,88 |
|
20 |
|
40 |
Лагутін Ілля |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:49,58 |
|
18 |
|
41 |
Алєнін Максим |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:49,68 |
|
18 |
|
42 |
Тачинський Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:01,00 |
|
13 |
|
|
Ткачук Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
|
Левчук Влад |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
|
Прокопчук Юрій |
00 |
КДЮСШ м. Ковель |
|
|
дк |
|
|
Мучак Давид |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
|
Здрок Дмитро |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
|
Кузнецов Станіслав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
200 м вільний стиль хлопці
1 |
Карасійчук Антон |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:06,82 |
I р. |
76 |
2 |
Бейда Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:15,48 |
II р. |
60 |
3 |
Ярощук Данило |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:23,38 |
II р. |
50 |
4 |
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:27,91 |
III р. |
45 |
5 |
Боярський Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:33,45 |
III р. |
39 |
6 |
Мурашко-Супронюк Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:34,85 |
III р. |
38 |
7 |
Борошок Богдан |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:39,30 |
III р. |
34 |
8 |
Фіц Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:45,16 |
III р. |
30 |
9 |
Мельник Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:45,50 |
III р. |
30 |
10 |
Медьвідь Антон |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:06,88 |
I юн. |
19 |
200 м на спині дівчата
1 |
Сачко Каріна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:35,77 |
I р. |
69 |
200 м на спині хлопці
1 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:11,41 |
кмс |
94 |
2 |
Поліщук Костянтин |
97 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:21,95 |
I р. |
71 |
3 |
Тімощук Денис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:41,20 |
III р. |
46 |
4 |
Волинцев Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:52,50 |
III р. |
37 |
5 |
Солтисюк Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:52,80 |
III р. |
36 |
6 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:53,00 |
III р. |
36 |
|
Фрончко Тарас |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
200 м комплексне плавання дівчата
1 |
Тригоб'юк Аліна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:46,36 |
II р. |
60 |
2 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:49,32 |
II р. |
57 |
3 |
Гончарук Єлизавета |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:57,91 |
II р. |
48 |
4 |
Андрощук Олександра |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:00,43 |
II р. |
46 |
5 |
Лобацевич Іванна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:07,79 |
III р. |
39 |
6 |
Седлярук Тетяна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:08,07 |
III р. |
39 |
7 |
Олійник Аліна |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:08,33 |
III р. |
39 |
|
Мартинюк Дарина |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
200 м комплексне плавання хлопці
1 |
Пивовар Денис |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:29,85 |
II р. |
65 |
2 |
Пасюта Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:35,15 |
II р. |
58 |
3 |
Божик Данило |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:35,66 |
II р. |
57 |
4 |
Кучер Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:36,29 |
II р. |
56 |
5 |
Мороз Микола |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:37,14 |
II р. |
55 |
6 |
Кондратюк Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:40,32 |
II р. |
52 |
7 |
Андрійчук Віталій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:45,75 |
III р. |
46 |
8 |
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:46,62 |
III р. |
45 |
9 |
Зиза Денис |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:48,57 |
III р. |
44 |
10 |
Терлецький Олександр |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:48,74 |
III р. |
43 |
11 |
Мороз Володимир |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:50,60 |
III р. |
42 |
12 |
Петрущенко Антон |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:54,45 |
III р. |
38 |
13 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:58,43 |
III р. |
36 |
14 |
Шпак Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:58,90 |
III р. |
36 |
15 |
Дацюк Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:59,15 |
III р. |
35 |
16 |
Алейник Микита |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:01,29 |
III р. |
34 |
17 |
Гарбарчук Іван |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:02,40 |
III р. |
33 |
18 |
Павлишин Генадій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:03,70 |
III р. |
32 |
19 |
Федоренко Олександр |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:04,19 |
III р. |
32 |
20 |
Мельник Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:05,07 |
I юн. |
31 |
21 |
Найдюк Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:06,91 |
I юн. |
30 |
22 |
Нестеровський Артем |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:11,05 |
I юн. |
28 |
23 |
Куява Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:13,60 |
I юн. |
27 |
24 |
Гнітецький Володимир |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:18,50 |
I юн. |
25 |
25 |
Луценко Сергій |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:19,08 |
I юн. |
25 |
26 |
Лагутін Ілля |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:19,38 |
I юн. |
25 |
27 |
Тачинський Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:24,85 |
I юн. |
22 |
|
Ткачук Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Кузнецов Станіслав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
|
Валецький Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
Естафета 4х100 м комбінована змішана
1 |
Сачко Каріна
Ахмедова Дана
Бикирюк Артем
Карасійчук Антон |
СДЮСШОР м. Луцьк |
4.37,25 |
50 м батерфляй дівчата
1 |
Князєва Віолета |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,02 |
II р. |
69 |
2 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,65 |
II р. |
65 |
3 |
Антонюк Олександра |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,38 |
II р. |
49 |
4 |
Андрощук Олександра |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,85 |
II р. |
47 |
5 |
Пацик Олександра |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,00 |
II р. |
47 |
6 |
Сарновська-Шевчук Софія |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,54 |
III р. |
45 |
7 |
Гончарук Єлизавета |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,39 |
III р. |
41 |
8 |
Лебідь Вікторія |
07 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,81 |
III р. |
30 |
9 |
Лечно Марія |
03 |
НВК №26 |
42,73 |
I юн. |
26 |
10 |
Тимощук Аделіна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
45,07 |
I юн. |
21 |
11 |
Грисюк Олександра |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
47,20 |
II юн. |
18 |
12 |
Веремчук Даша |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
47,54 |
II юн. |
18 |
13 |
Марченко Ірина |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:01,00 |
|
3 |
|
Смаль Юлія |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
28,45 |
|
пк |
|
Степанцова Ольга |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,54 |
|
пк |
|
Музичко Анастасія |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,75 |
|
пк |
|
Мостович Катерина |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,09 |
|
пк |
50 м батерфляй хлопці
1 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
25,91 |
кмс |
111 |
2 |
Наумов Андрій |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
26,39 |
кмс |
103 |
3 |
Мацюк Станіслав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
27,46 |
I р. |
88 |
4 |
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
27,58 |
I р. |
86 |
5 |
Міщук Дмитро |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
28,10 |
I р. |
80 |
6 |
Бикирюк Артем |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,15 |
II р. |
63 |
7 |
Якимчук Денис |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,58 |
II р. |
54 |
8 |
Ярощук Данило |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,72 |
II р. |
53 |
9 |
Боярський Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
31,90 |
II р. |
52 |
10 |
Тімощук Денис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
32,09 |
II р. |
51 |
11 |
Петрущенко Антон |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,73 |
III р. |
43 |
12 |
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,77 |
III р. |
43 |
13 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,89 |
III р. |
42 |
14 |
Мельник Микола |
00 |
НВК №26 |
33,92 |
III р. |
42 |
15 |
Божик Данило |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,43 |
III р. |
40 |
16 |
Савун Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,65 |
III р. |
39 |
17 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,07 |
III р. |
38 |
18 |
Соловйов Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,67 |
III р. |
36 |
19 |
Алейник Микита |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,53 |
III р. |
33 |
20 |
Мельник Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
36,90 |
III р. |
32 |
21 |
Медьвідь Антон |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,10 |
I юн. |
31 |
22 |
Борошок Богдан |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,54 |
I юн. |
30 |
22 |
Мельник Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,54 |
I юн. |
30 |
24 |
Куценко Максим |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
42,39 |
II юн. |
19 |
25 |
Квітченко Микита |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
42,68 |
II юн. |
19 |
|
Дуда Андрій |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
27,28 |
|
пк |
|
Денека Олег |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Гаць Дмитро |
01 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Бейда Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Лисковець Артем |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
50 м брас дівчата
1 |
Ахмедова Дана |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,63 |
кмс |
96 |
2 |
Сарновська-Шевчук Софія |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,65 |
II р. |
65 |
3 |
Макаревич Діана |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
39,15 |
II р. |
62 |
4 |
Тригоб'юк Аліна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
39,38 |
II р. |
61 |
5 |
Пацик Олександра |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
39,95 |
II р. |
58 |
6 |
Гончарук Єлизавета |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,08 |
II р. |
57 |
7 |
Конрад Діана |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,20 |
II р. |
57 |
8 |
Назаренко Юлія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
43,71 |
III р. |
42 |
9 |
Заблотська Вікторія |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
43,93 |
III р. |
42 |
10 |
Аленіна Анна |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
45,48 |
III р. |
37 |
11 |
Тимощук Аделіна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
49,58 |
I юн. |
28 |
12 |
Климович Оксана |
03 |
НВК №26 |
53,33 |
I юн. |
21 |
13 |
Грисюк Олександра |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
53,41 |
I юн. |
21 |
|
Смаль Юлія |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,20 |
|
пк |
|
Степанцова Ольга |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,58 |
|
пк |
|
Мотозюк Олександра |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Накоскіна Марія |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
50 м брас хлопці
1 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
30,70 |
кмс |
111 |
2 |
Жовтобрух Богдан |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
32,03 |
I р. |
94 |
3 |
Жовтобрух Роман |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
32,38 |
I р. |
90 |
4 |
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,40 |
I р. |
80 |
5 |
Мацюк Станіслав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
33,74 |
II р. |
77 |
6 |
Ричук Костянтин |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
34,31 |
II р. |
73 |
7 |
Левчук Влад |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
35,17 |
II р. |
68 |
8 |
Пилипчук Назар |
01 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
36,22 |
II р. |
62 |
9 |
Терлецький Олександр |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,35 |
II р. |
55 |
10 |
Павлов Нікіта |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,40 |
II р. |
54 |
11 |
Валецький Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,48 |
II р. |
54 |
12 |
Федоренко Олександр |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,50 |
II р. |
54 |
13 |
Кучер Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
37,82 |
III р. |
52 |
14 |
Музичко Євген |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,19 |
III р. |
51 |
15 |
Максимюк Ігор |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,50 |
III р. |
49 |
16 |
П'янтковський Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,54 |
III р. |
49 |
17 |
Лазарєв Борис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,57 |
III р. |
49 |
18 |
Князєв Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,68 |
III р. |
48 |
19 |
Мурашко-Супронюк Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
38,84 |
III р. |
48 |
20 |
Алейник Микита |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,05 |
III р. |
43 |
21 |
Сахнік Богдан |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
40,36 |
III р. |
42 |
22 |
Соловйов Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
41,22 |
III р. |
39 |
23 |
Ревуцький Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
41,42 |
III р. |
38 |
24 |
Найдюк Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
44,67 |
I юн. |
29 |
25 |
Кобильчук Назар |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
44,84 |
I юн. |
29 |
26 |
Колотилін Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
46,37 |
I юн. |
26 |
27 |
Алєнін Максим |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
48,29 |
II юн. |
23 |
28 |
Польовий Назар |
16 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
49,00 |
II юн. |
21 |
29 |
Ліпша Ілля |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
50,91 |
II юн. |
18 |
|
Наумов Андрій |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Ткачук Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мучак Давид |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Рябих Ярослав |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Здрок Дмитро |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Прокопець Олександр |
01 |
НВК №26 |
|
|
дк |
100 м вільний стиль дівчата
1 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:08,73 |
II р. |
61 |
2 |
Тригоб'юк Аліна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:09,63 |
II р. |
58 |
3 |
Антонюк Олександра |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,46 |
II р. |
56 |
4 |
Андрощук Олександра |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,49 |
II р. |
56 |
5 |
Олійник Аліна |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:12,59 |
II р. |
51 |
6 |
Юрченко Катерина |
03 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:14,70 |
III р. |
46 |
7 |
Седлярук Тетяна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:20,51 |
III р. |
36 |
8 |
Лобацевич Іванна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:21,92 |
III р. |
34 |
9 |
Лебідь Вікторія |
07 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,24 |
I юн. |
28 |
10 |
Аленіна Анна |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:34,32 |
I юн. |
20 |
11 |
Накоскіна Марія |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:37,65 |
II юн. |
18 |
12 |
Марченко Ірина |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:48,50 |
|
12 |
|
Музичко Анастасія |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:02,40 |
|
пк |
|
Герасимчук Христина |
99 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:02,84 |
|
пк |
|
Мостович Катерина |
98 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Січко Тетяна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мартинюк Дарина |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
100 м вільний стиль хлопці
1 |
Карасійчук Антон |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
55,00 |
кмс |
89 |
2 |
Пивовар Денис |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
56,11 |
I р. |
83 |
3 |
Стахір Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
56,22 |
I р. |
82 |
4 |
Міщук Дмитро |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
56,29 |
I р. |
82 |
5 |
Петрочук Ілля |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
56,74 |
I р. |
79 |
6 |
Королюк Іван |
99 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
59,46 |
I р. |
66 |
7 |
Кукушкін Сергій |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:00,39 |
II р. |
64 |
8 |
Ярощук Данило |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:01,38 |
II р. |
60 |
9 |
Бейда Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:02,21 |
II р. |
58 |
10 |
Костюк Владислав |
01 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:02,29 |
II р. |
58 |
11 |
Пасюта Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:02,50 |
II р. |
57 |
12 |
Кушнірук Гліб |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:03,36 |
II р. |
54 |
13 |
Бикирюк Артем |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:04,22 |
II р. |
52 |
14 |
Ольшевський Ярослав |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:04,29 |
II р. |
52 |
15 |
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,03 |
II р. |
50 |
16 |
Кондратюк Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,13 |
II р. |
49 |
17 |
Музичко Євген |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,26 |
II р. |
49 |
18 |
Юрченко В'ячеслав |
02 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:05,38 |
II р. |
49 |
19 |
Тімощук Денис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,48 |
II р. |
49 |
20 |
Андрійчук Віталій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,61 |
II р. |
48 |
21 |
Боярський Владислав |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:05,68 |
II р. |
48 |
22 |
Зиза Денис |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:06,27 |
II р. |
47 |
23 |
Мороз Микола |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:06,29 |
II р. |
47 |
24 |
Кучер Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:06,34 |
II р. |
47 |
25 |
Якимчук Денис |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:06,71 |
II р. |
46 |
26 |
П'янтковський Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:07,95 |
III р. |
43 |
27 |
Солтисюк Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:08,38 |
III р. |
42 |
28 |
Мурашко-Супронюк Назар |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:09,02 |
III р. |
40 |
29 |
Савун Богдан |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:09,95 |
III р. |
39 |
30 |
Мороз Володимир |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,26 |
III р. |
38 |
31 |
Гарбарчук Іван |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,30 |
III р. |
38 |
32 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,59 |
III р. |
38 |
33 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,91 |
III р. |
37 |
34 |
Павлишин Генадій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:11,25 |
III р. |
36 |
35 |
Мельник Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:11,50 |
III р. |
36 |
36 |
Кравчук Роман |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:11,66 |
III р. |
36 |
37 |
Шпак Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:12,19 |
III р. |
35 |
38 |
Божик Данило |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:12,63 |
III р. |
34 |
39 |
Дацюк Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:13,61 |
III р. |
33 |
40 |
Куява Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:15,99 |
I юн. |
29 |
41 |
Нестеровський Артем |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,54 |
I юн. |
28 |
42 |
Лисковець Артем |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:18,03 |
I юн. |
27 |
43 |
Тачинський Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:18,14 |
I юн. |
27 |
44 |
Лагутін Ілля |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:18,70 |
I юн. |
26 |
45 |
Медьвідь Антон |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:20,07 |
I юн. |
24 |
46 |
Гнітецький Володимир |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:23,90 |
I юн. |
20 |
47 |
Луценко Сергій |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:24,15 |
I юн. |
20 |
48 |
Алєнін Максим |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,35 |
II юн. |
19 |
|
Поліщук Костянтин |
97 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
54,96 |
|
пк |
|
Багрій Дарій |
00 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Кузнецов Станіслав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Фіц Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Рябих Ярослав |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мельник Дмитро |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
100 м на спині дівчата
1 |
Сачко Каріна |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:10,55 |
I р. |
79 |
2 |
Дмитрієва Анастасія |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,86 |
II р. |
59 |
3 |
Олійник Аліна |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:21,86 |
II р. |
48 |
4 |
Гончарук Єлизавета |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:24,72 |
III р. |
42 |
5 |
Лобацевич Іванна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:26,23 |
III р. |
40 |
6 |
Янкович Ольга |
04 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
1:31,00 |
III р. |
33 |
7 |
Седлярук Тетяна |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:32,41 |
III р. |
31 |
8 |
Марченко Ірина |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:04,00 |
|
10 |
100 м на спині хлопці
1 |
Куява Богдан |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
59,84 |
кмс |
104 |
2 |
Наумов Андрій |
00 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:03,14 |
I р. |
85 |
3 |
Пивовар Денис |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:06,89 |
II р. |
69 |
4 |
Стахір Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:09,99 |
II р. |
59 |
5 |
Мороз Микола |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:13,28 |
III р. |
51 |
6 |
Зиза Денис |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:13,70 |
III р. |
49 |
7 |
Кондратюк Юрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:14,16 |
III р. |
49 |
8 |
Юзва Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:15,70 |
III р. |
45 |
9 |
Пасюта Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:16,00 |
III р. |
45 |
10 |
Андрійчук Віталій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:17,50 |
III р. |
42 |
11 |
Волинцев Олексій |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:18,29 |
III р. |
40 |
12 |
Дацюк Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:19,79 |
III р. |
38 |
13 |
Мороз Володимир |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:19,86 |
III р. |
38 |
14 |
Нестеровський Артем |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:22,45 |
I юн. |
34 |
15 |
Гарбарчук Іван |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:23,37 |
I юн. |
33 |
16 |
Шпак Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:24,66 |
I юн. |
31 |
17 |
Куява Андрій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,40 |
I юн. |
30 |
18 |
Павлишин Геннадій |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:25,83 |
I юн. |
29 |
19 |
Кульчинський Ілля |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:27,50 |
I юн. |
28 |
20 |
Луценко Сергій |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:28,80 |
I юн. |
26 |
21 |
Гнітецький Володимир |
06 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:28,83 |
I юн. |
26 |
22 |
Лагутін Ілля |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:28,87 |
I юн. |
26 |
23 |
Тачинський Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:30,48 |
I юн. |
25 |
24 |
Фрончко Тарас |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
1:30,84 |
I юн. |
24 |
|
Поліщук Костянтин |
97 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Костюк Анатолій |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Багрій Дарій |
00 |
НВК №26 |
|
|
н/я |
|
Кузнецов Станіслав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
200 м батерфляй дівчата
1 |
Костюк Анатолій |
01 |
II р. |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:28,52 |
II р. |
58 |
2 |
Юзва Максим |
03 |
II р. |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:02,39 |
I юн. |
28 |
3 |
Петрущенко Антон |
03 |
|
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:08,40 |
I юн. |
26 |
200 м брас дівчата
1 |
Ахмедова Дана |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:51,84 |
I р. |
79 |
2 |
Тригоб'юк Аліна |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:10,50 |
II р. |
56 |
3 |
Заблотська Вікторія |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:22,73 |
III р. |
45 |
200 м брас хлопці
1 |
Жовтобрух Богдан |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
2:47,48 |
II р. |
61 |
2 |
Жовтобрух Роман |
00 |
КДЮСШ №1 Луцьк |
2:47,54 |
II р. |
61 |
3 |
Федоренко Олександр |
01 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2:59,35 |
III р. |
48 |
4 |
Павлов Нікіта |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:00,50 |
III р. |
47 |
5 |
Солтисюк Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:01,51 |
III р. |
47 |
6 |
Валецький Максим |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:02,48 |
III р. |
46 |
7 |
Сєрков Даниїл |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:05,98 |
III р. |
43 |
8 |
Лазарєв Борис |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:11,60 |
III р. |
38 |
9 |
Кравчук Роман |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:16,67 |
III р. |
35 |
10 |
Максимюк Ігор |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:19,65 |
III р. |
34 |
11 |
Пінчук Олександр |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:22,05 |
III р. |
32 |
12 |
Найдюк Владислав |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:33,29 |
I юн. |
27 |
13 |
Колотилін Дмитро |
04 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
3:52,09 |
|
19 |
|
Ткачук Максим |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Мучак Давид |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
н/я |
|
Сахнік Богдан |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
|
|
дк |
400 м комплексне плавання хлопці
1 |
Терлецький Олександр |
02 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
6:06,20 |
III р. |
40 |
2 |
Петрущенко Антон |
03 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
6:22,15 |
III р. |
35 |
3 |
Борошок Богдан |
05 |
СДЮСШОР м. Луцьк |
6:30,79 |
III р. |
32 |
Головний суддя В. Й. Санжаровська
Головний секретар Ю. М. Степанцова