понеділок, 29 грудня 2014 р.
пʼятницю, 26 грудня 2014 р.
Протокол Міжнародний турнір з плавання "Новорічний приз" Луцької міської ради 25—26 грудня 2014 року СДЮСШОР плавання міста Луцька
КЗ «СДЮСШОР плавання»
басейн 25 метрів
25—26 грудня 2014 року
100 метрів вільний стиль дівчата 19998—1999 року народження
1 | Прибиш Анна | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 0:59,54 | кмс | 50 |
2 | Антонюк Ангеліна | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:13,86 | II | 40 |
100 метрів вільний стиль дівчата 2000—2001 року народження
1 | Мотозюк Олександра | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:11,70 | II | 50 |
2 | Пацак Діана | 01 | II | ЛНВК № 26 | 1:12,36 | II | 40 |
3 | Ракушинець Вікторія | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 1:16,30 | III | 30 |
100 метрів вільний стиль дівчата 2002—2003 року народження
1 | Мартинюк Дарина | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:09,45 | II | 50 |
2 | Січко Тетяна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:11,97 | II | 40 |
3 | Шиловець Дарія | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 1:13,79 | II | 30 |
4 | Кучеренко Тетяна | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:16,62 | III | 20 | |
5 | Дмитрієва Анастасія | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:18,22 | III | 10 |
6 | Юрченко Катерина | 03 | III | ЛКДЮСШ № 1 | 1:20,00 | III | |
7 | Пацерук Олександра | 02 | III | PДЮСШ № 3 | 1:20,55 | III | |
8 | Познаховська Марія | 04 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:24,80 | I юн. | ||
9 | Бринза Олександра | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:32,42 | I юн. | |
10 | Пивоварова Владислава | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:33,13 | I юн. |
100 метрів вільний стиль хлопці 1998—1999 року народження
1 | Хомяков Ілля | 99 | кмс | PДЮСШ № 3 | 54,82 | кмс | 50 |
2 | Бєлих Єгор | 98 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 56,13 | I | ос |
3 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР місто Луцьк | 56,55 | I | 40 | |
5 | Щасливий Владислав | 99 | СДЮСШОР місто Луцьк | 57,56 | I | 30 | |
6 | Краснов Євген | 98 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 58,99 | I | 20 |
7 | Королюк Іван | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 1:00,80 | II | 10 |
8 | Таньовський Максим | 99 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:00,88 | II | ||
9 | Боярчук Віталій | 99 | II | ЛНВК № 26 | 1:01,07 | II | |
10 | Стельмах Назар | 98 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 1:01,83 | II | |
11 | Богданенко Сергій | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 1:06,88 | II | |
Поліщук Костянтин | 97 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 0:54,82 | кмс | пк | |
Радько Володимир | 92 | кмс | ЛКДЮСШ № 1 | 0:56,51 | І | пк | |
Стефановський Дмитро | 97 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 0:58,66 | І | пк | |
Поврознік Назар | 96 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:01,51 | ІІ | пк | |
Ющук Сергій | 97 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:02,69 | ІІ | пк |
100 метрів вільний стиль хлопці 2000—2001 року народження
1 | Куява Богдан | 00 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 56,84 | I | ос |
2 | Костюк Анатолій | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:00,44 | II | 50 |
3 | Наумов Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:00,81 | II | 40 |
4 | Міщук Дмитро | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 1:00,95 | II | 30 |
5 | Смаль Олексій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:00,96 | II | 20 |
6 | Паливода Руслан | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:02,16 | II | ос | |
7 | Мартинюк Михайло | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:02,81 | II | 10 |
8 | Карасійчук Антон | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:04,68 | II | |
9 | Павленко Дем'ян | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:05,33 | II | ||
10 | Мельник Микола | 00 | II | ЛНВК № 26 | 1:06,67 | II | |
11 | Токар Дмитро | 00 | II | ЛНВК № 26 | 1:06,70 | II | |
12 | Якимчук Денис | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:06,90 | II | |
13 | Кушнірук Гліб | 01 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:07,50 | III | |
14 | Біран Дмитро | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:08,04 | III | |
15 | Чарковський Дмитро | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:09,86 | III | ||
16 | Костюк Владислав | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:10,06 | III | ||
17 | Чабан Андрій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:10,41 | III | ||
18 | Бикирюк Артем | 00 | II | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:11,22 | III | |
19 | Божик Данило | 00 | II | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:14,55 | III |
100 метрів вільний стиль хлопці 2002 -2003 року народження
1 | Стретович Володимир | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:05,80 | II | 50 |
2 | Ярощук Даниїл | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:05,91 | II | 40 |
3 | Левчук Андрій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:06,49 | II | 30 |
4 | Ференчук Олександр | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 1:07,09 | III | 20 |
5 | Петрочук Ілля | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:10,61 | III | 10 |
6 | Кондратюк Юрій | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:10,82 | III | |
7 | Андрійчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:11,58 | III | |
8 | Пасюта Максим | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,00 | III | |
9 | Вальчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,13 | III | |
10 | Кучер Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,37 | III | |
11 | Петрущенко Антон | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:13,80 | III | ||
12 | Кузнецов Станіслав | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:14,88 | III | |
13 | Волчков Ілля | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:17,35 | I юн. | |
14 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:17,41 | I юн. | ||
15 | Ольшевський Ярослав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:18,13 | I юн. | |
16 | Зиза Денис | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:18,52 | I юн. | |
17 | Мурашко Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:18,59 | I юн. |
100 метрів на спині дівчата 1998—1999 року народження
1 | Мостович Катерина | 98 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:13,44 | I | 50 |
100 метрів на спині дівчата 2000—2001 року народження
1 | Мігаль Анастасія | 00 | кмс | PДЮСШ № 3 | 1:08,18 | кмс | 50 |
2 | Дзігасова Рената | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:08,25 | кмс | 40 | |
3 | Поліщук Катерина | 00 | II | ЛНВК № 26 | 1:24,87 | III | 30 |
100 метрів на спині дівчата 2002—2003 року народження
1 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:20,50 | II | 50 | |
2 | Штогрин Тамара | 02 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:23,10 | III | 40 | |
3 | Серветник Соломія | 04 | II | PДЮСШ № 3 | 1:28,19 | III | 30 |
4 | Дмитришена Даша | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:28,23 | III | 20 | |
5 | Саврук Ольга | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:34,44 | I юн. | 10 |
6 | Селантєва Анна | 02 | ЛНВК № 26 | 1:37,40 | I юн. |
100 метрів на спині хлопці 1998—1999 року народження
1 | Таньовський Назар | 98 | I юн. | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:00,63 | I | 50 |
2 | Дежурко Віталій | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:03,21 | I | 40 |
3 | Костенко Олександр | 99 | I | PДЮСШ № 3 | 1:08,41 | II | 30 |
100 метрів на спині хлопці 2000—2001 року народження
1 | Мацюк Станіслав | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:09,14 | II | 50 |
2 | Скопюк Максим | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,28 | II | ос |
3 | Панасіюк Артем | 01 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:13,13 | III | 40 | |
4 | Савченко Віталій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:14,24 | III | 30 | |
5 | Андрусік Сергій | 00 | II | ЛНВК № 26 | 1:19,45 | III | 20 |
Марчук Артем | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | д/к |
100 метрів на спині хлопці 2002 -2003 року народження
1 | Стахір Олексій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:08,43 | II | 50 |
2 | Пивовар Денис | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,76 | III | 40 |
3 | Мельник Роман | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:19,40 | III | 30 |
4 | Мельниченко Олександр | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 1:19,61 | III | 20 |
5 | Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:20,83 | III | 10 | |
6 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:24,24 | I юн. | ||
7 | Бугай Юрій | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:29,40 | I юн. |
100 метрів брас дівчат 1998—1999 року народження
1 | Смаль Юлія | 98 | мс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:11,33 | мс | 50 |
2 | Степанцова Ольга | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:14,57 | кмс | 40 |
3 | Баран Віка | 99 | III | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:18,59 | I | 30 |
4 | Січко Анастасія | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:19,95 | I | 20 |
5 | Ракушинець Ірина | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 1:34,75 | III | 10 |
100 метрів брас дівчата 2000—2001 року народження
1 | Смирнова Ганна | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:27,75 | II | 50 |
100 метрів брас дівчата 2002—2003 року народження
1 | Ахмедова Дана | 02 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:24,93 | II | 50 |
2 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:26,43 | II | 40 |
3 | Данілович Анастасія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:27,25 | II | 30 |
4 | Салімчук Наталія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:28,40 | II | 20 |
5 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:35,27 | III | 10 | |
6 | Князева Віолета | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:35,79 | III | |
7 | Муругова Олександра | 02 | III | ЛНВК № 26 | 1:36,15 | III | |
8 | Тригоб'юк Аліна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:36,62 | III | |
9 | Гончарук Єлизавета | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:36,80 | III | |
10 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:37,39 | III | ||
11 | Вітюк Марія | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:40,91 | III | |
12 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:42,38 | III | ||
13 | Макаревич Діана | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:43,82 | III | |
14 | Кухарик Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:45,24 | I юн. | ||
15 | Лобацевич Іванна | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:46,31 | I юн. |
100 метрів брас хлопці 1998—1999 року народження
1 | Давидюк Денис | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:05,95 | кмс | 50 |
2 | Демчук Сергій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:12,90 | I | 40 |
3 | Шип Владислав | 99 | II | ЛНВК № 26 | 1:13,04 | I | 30 |
4 | Гурський Леонід | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:14,50 | II | 20 |
5 | Алейнік Ігор | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:20,40 | II | 10 |
6 | Сітовський Денис | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:26,48 | III | |
Скуба Андрій | 97 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:15,00 | ІІ | пк | |
Ричук Костянтин | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | д/к | |||
Колошва Едуард | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | д/к |
100 метрів брас хлопці 2000—2001 року народження
1 | Ніколайчук Сергій | 00 | ЛНВК № 26 | 1:14,91 | II | 50 | |
2 | Сковронський Рома | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:20,52 | II | 40 | |
3 | Жовтобрух Богдан | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 1:21,34 | II | 30 |
4 | Козак Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:23,20 | III | 20 |
5 | Жовтобрух Роман | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 1:23,27 | III | 10 |
6 | Свиновей Віталій | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 1:26,00 | III | |
7 | Штихорський Артем | 01 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:35,34 | I юн. |
100 метрів брас хлопці 2002—2003 року народження
1 | Андрійчук Максим | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 1:25,28 | III | 50 |
2 | Дмитрук Микола | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 1:25,99 | III | 40 |
3 | Ткачук Максим | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:26,00 | III | 30 | |
4 | Терлецький Олександр | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:29,28 | III | 20 |
5 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:30,60 | III | 10 | |
6 | Русін Данило | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 1:31,55 | III | |
7 | Соловей Іван | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:32,26 | III | |
8 | Солтисюк Дмитро | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:33,50 | III | |
9 | Левчук Влад | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:34,57 | I юн. | |
10 | Алейник Микита | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:36,99 | I юн. | |
11 | Здрок Дмитро | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:37,67 | I юн. | |
12 | Світлюк Андрій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:40,59 | I юн. | |
13 | Киричук Назар | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:41,69 | I юн. | |
14 | Князев Владислав | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:47,04 |
100 метрів батерфляй дівчата 2000—2001 року народження
1 | Музичко Анастасія | 00 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:09,15 | I | 50 |
2 | Дзюбановська Аліна | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:19,30 | II | 40 |
100 метрів батерфляй хлопці 1998—1999 року народження
1 | Дуда Андрій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:09,72 | II | 50 |
Дзюбановський Павло | 96 | II | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:01,30 | пк | ||
Поліщук Костянтин | 97 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:01,53 | пк |
100 метрів батерфляй хлопці 2000—2001 року народження
1 | Марцінковський Андрій | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:08,91 | II | 50 | |
2 | Якимчук Денис | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:14,96 | III | ос |
3 | Миколишин Владислав | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:19,93 | III | 40 | |
4 | Джигринюк Олесь | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 1:24,31 | I юн. | 30 |
100 метрів брас хлопці 2002—2003 року народження
1 | Юзва Максим | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:16,10 | III | 50 |
2 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:20,15 | III | 40 | |
3 | Бейда Владислав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:24,30 | I юн. | 30 |
4 | Тімощук Денис | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 1:26,56 | I юн. | 20 |
200 метрів вільний стиль дівчата 1998—1999 року народження
1 | Прибиш Анна | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:07,61 | мс | 50 |
2 | Антонюк Ангеліна | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:47,54 | III | 40 |
200 метрів вільний стиль дівчата 2000—2001 року народження
1 | Мотозюк Олександра | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:36,28 | II | 50 |
2 | Пацак Діана | 01 | II | ЛНВК № 26 | 2:41,84 | II | 40 |
100 метрів вільний стиль дівчата 2002—2003 року народження
1 | Мартинюк Дарина | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:31,35 | II | 50 |
2 | Шиловець Дарія | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 2:42,39 | II | 40 |
3 | Січко Тетяна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:44,78 | III | 30 |
4 | Дмитрієва Анастасія | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:52,44 | III | 20 |
5 | Пацерук Олександра | 02 | III | PДЮСШ № 3 | 3:08,38 | I юн. | 10 |
6 | Познаховська Марія | 04 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:10,54 | I юн. | ||
7 | Прокопович Світлана | 04 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:16,31 | I юн. | ||
8 | Бринза Олександра | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:22,37 | I юн. | |
9 | Пивоварова Владислава | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:29,19 | ||
Кучеренко Тетяна | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | дк |
100 метрів вільний стиль хлопці 1998—1999 року народження
1 | Хомяков Ілля | 99 | кмс | PДЮСШ № 3 | 2:00,82 | кмс | 50 |
2 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:04,60 | I | 40 | |
3 | Краснов Євген | 98 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:07,24 | I | 30 |
4 | Таньовський Максим | 99 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:16,42 | II | 20 | |
5 | Щасливий Владислав | 99 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:18,40 | II | 10 | |
6 | Королюк Іван | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:23,15 | II | |
7 | Боярчук Віталій | 99 | II | ЛНВК № 26 | 2:25,80 | II | |
8 | Богданенко Сергій | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:28,63 | III | |
9 | Стельмах Назар | 98 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:30,35 | III | |
10 | Макарчук Богдан | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:44,63 | III | |
Поліщук Костянтин | 97 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:05,54 | І | пк | |
Стефановський Дмитро | 97 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:12,20 | ІІ | пк | |
Поврознік Назар | 96 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:19,30 | ІІ | пк | |
Ющук Сергій | 97 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:22,85 | ІІ | пк |
100 метрів вільний стиль хлопці 2000—2001 року народження
1 | Куява Богдан | 00 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:10,00 | I | ос |
2 | Смаль Олексій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:13,95 | II | 50 |
3 | Костюк Анатолій | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:14,77 | II | 40 |
4 | Наумов Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:17,53 | II | 30 |
5 | Мартинюк Михайло | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:18,20 | II | 20 |
6 | Міщук Дмитро | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 2:19,47 | II | 10 |
7 | Карасійчук Антон | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:24,70 | II | |
8 | Павленко Дем'ян | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:25,12 | II | ||
9 | Біран Дмитро | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,34 | III | |
10 | Кушнірук Гліб | 01 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,85 | III | |
11 | Токар Дмитро | 00 | II | ЛНВК № 26 | 2:29,10 | III | |
12 | Мельник Микола | 00 | II | ЛНВК № 26 | 2:31,75 | III | |
13 | Бикирюк Артем | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:36,75 | III | |
14 | Якимчук Денис | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:36,84 | III | |
15 | Чарковський Дмитро | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:36,90 | III | ||
16 | Чабан Андрій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:37,83 | III | ||
17 | Костюк Владислав | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,95 | III | ||
18 | Божик Данило | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:44,53 | III |
100 метрів вільний стиль хлопці 2002—2003 року народження
1 | Стретович Володимир | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:22,58 | II | 50 |
2 | Ярощук Даниїл | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,42 | III | 40 |
3 | Ференчук Олександр | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 2:31,78 | III | 30 |
4 | Левчук Андрій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:33,16 | III | 20 |
5 | Петрочук Ілля | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:33,70 | III | 10 |
6 | Кондратюк Юрій | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:34,87 | III | |
7 | Пасюта Максим | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:35,84 | III | |
8 | Вальчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:36,73 | III | |
9 | Кузнецов Станіслав | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:40,03 | III | |
10 | Андрійчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:40,66 | III | |
11 | Кучер Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:45,21 | III | |
12 | Петрущенко Антон | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:51,44 | I юн. | ||
13 | Зиза Денис | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:53,58 | I юн. | |
14 | Волчков Ілля | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:54,12 | I юн. | |
15 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:55,00 | I юн. | ||
16 | Ольшевський Ярослав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:57,77 | I юн. | |
17 | Мурашко Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:59,59 | I юн. |
200 метрів на спині дівчата 1998—1999 року народження
1 | Мостович Катерина | 98 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,00 | II | 50 |
200 метрів на спині дівчата 2000—2001 року народження
1 | Дзігасова Рената | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:30,28 | I | 50 | |
2 | Мігаль Анастасія | 00 | кмс | PДЮСШ № 3 | 2:31,45 | I | 40 |
3 | Поліщук Катерина | 00 | II | ЛНВК № 26 | 3:07,20 | III | 30 |
200 метрів на спині дівчата 2002—2003 року народження
1 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:56,78 | II | 50 | |
2 | Штогрин Тамара | 02 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:01,34 | III | 40 | |
3 | Серветник Соломія | 04 | II | PДЮСШ № 3 | 3:06,88 | III | 30 |
4 | Дмитришена Даша | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:10,70 | III | 20 | |
5 | Саврук Ольга | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:19,70 | III | 10 |
Селантєва Анна | 02 | ЛНВК № 26 | д/к |
200 метрів на спині хлопці 1998 - 1999 року народження
1 | Таньовський Назар | 98 | I юн. | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:09,34 | кмс | 50 |
2 | Дежурко Віталій | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:10,80 | кмс | 40 |
3 | Костенко Олександр | 99 | I | PДЮСШ № 3 | 2:29,38 | II | 30 |
200 метрів на спині хлопці 2000—2001 року народження
1 | Мацюк Станіслав | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:26,85 | II | 50 |
2 | Скопюк Максим | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,56 | III | ос |
3 | Панасіюк Артем | 01 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,58 | III | 40 | |
4 | Савченко Віталій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:44,30 | III | 30 | |
5 | Андрусік Сергій | 00 | II | ЛНВК № 26 | 2:49,97 | III | 20 |
200 метрів на спині хлопці 2002—2003 року народження
1 | Стахір Олексій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:29,63 | II | 50 |
2 | Пивовар Денис | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:43,65 | III | 40 |
3 | Мельник Роман | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:51,63 | III | 30 |
4 | Мельниченко Олександр | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 2:52,01 | III | 20 |
5 | Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:58,41 | III | 10 | |
6 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:00,52 | I юн. | ||
7 | Бугай Юрій | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:13,45 | I юн. | |
Фомічов Павло | 02 | III | PДЮСШ № 3 | д/к |
200 метрів брас дівчата 1998 - 1999 року народження
1 | Смаль Юлія | 98 | мс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:34,16 | мс | 50 |
2 | Степанцова Ольга | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:44,27 | кмс | 40 |
3 | Баран Віка | 99 | III | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:50,40 | I | 30 |
4 | Січко Анастасія | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:03,40 | II | 20 |
5 | Ракушинець Ірина | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 3:40,71 | III | 10 |
200 метрів брас дівчата 2000—2001 року народження
1 | Смирнова Ганна | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:19,30 | III | 50 |
200 метрів брас дівчата 2002—2003 року народження
1 | Ахмедова Дана | 02 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:06,69 | II | 50 |
2 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:07,63 | II | 40 |
3 | Данілович Анастасія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:09,22 | II | 30 |
4 | Салімчук Наталія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:12,47 | II | 20 |
5 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:23,91 | III | 10 | |
6 | Тригоб'юк Аліна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:24,57 | III | |
7 | Князева Віолета | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:27,62 | III | |
8 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:27,97 | III | ||
9 | Гончарук Єлизавета | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:28,94 | III | |
10 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:35,41 | III | ||
11 | Муругова Олександра | 02 | III | ЛНВК № 26 | 3:37,68 | III | |
12 | Вітюк Марія | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:39,16 | III | |
13 | Кухарик Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:42,11 | III | ||
14 | Макаревич Діана | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:45,41 | I юн. | |
15 | Лобацевич Іванна | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:48,00 | I юн. |
200 метрів брас хлопці 1998 - 1999 року народження
1 | Давидюк Денис | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,18 | кмс | 50 |
2 | Демчук Сергій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:41,70 | II | 40 |
3 | Гурський Леонід | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:44,03 | II | 30 |
4 | Шип Владислав | 99 | II | ЛНВК № 26 | 2:48,43 | II | 20 |
5 | Алейнік Ігор | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:53,47 | II | 10 |
6 | Сітовський Денис | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:19,90 | III |
200 метрів брас хлопці 2000—2001 року народження
1 | Ніколайчук Сергій | 00 | ЛНВК № 26 | 2:42,45 | II | 50 | |
2 | Сковронський Рома | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:00,72 | III | 40 | |
3 | Козак Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:03,98 | III | 30 |
4 | Жовтобрух Роман | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 3:10,57 | III | 20 |
5 | Жовтобрух Богдан | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 3:11,14 | III | 10 |
6 | Свиновей Віталій | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 3:17,27 | III | |
7 | Штихорський Артем | 01 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:26,45 | I юн. |
200 метрів брас хлопці 2002—2003 року народження
1 | Андрійчук Максим | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:01,17 | III | 50 |
2 | Дмитрук Микола | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 3:07,44 | III | 40 |
3 | Ткачук Максим | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:07,80 | III | 30 | |
4 | Терлецький Олександр | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:14,23 | III | 20 |
5 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:17,79 | III | 10 | |
6 | Соловей Іван | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:19,96 | III | |
7 | Солтисюк Дмитро | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:24,62 | I юн. | |
8 | Русін Данило | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 3:25,50 | I юн. | |
9 | Левчук Влад | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:26,19 | I юн. | |
10 | Здрок Дмитро | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:29,73 | I юн. | |
11 | Ричук Костянтин | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:31,56 | I юн. | |
12 | Світлюк Андрій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:35,05 | I юн. | |
13 | Алейник Микита | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:35,32 | I юн. | |
14 | Киричук Назар | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:39,66 | I юн. | |
15 | Колошва Едуард | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:40,52 | I юн. | |
Князев Владислав | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | д/к |
200 метрів батерфляй дівчата 2000—2001 року народження
1 | Музичко Анастасія | 00 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,05 | II | 50 |
2 | Дзюбановська Аліна | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:45,34 | II | 40 |
200 метрів батерфляй хлопці 1998 - 1999 року народження
1 | Дуда Андрій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:48,70 | III | 50 |
Дзюбановський Павло | 96 | II | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:40,50 | III | пк |
200 метрів батерфляй хлопці 2000—2001 року народження
1 | Миколишин Владислав | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:48,31 | III | 50 | |
2 | Марцінковський Андрій | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:52,65 | III | 40 | |
3 | Джигринюк Олесь | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:10,55 | I юн. | 30 |
200 метрів батерфляй хлопці 2002—2003 року народження
1 | Юзва Максим | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:50,30 | III | 50 |
2 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:06,27 | I юн. | 40 | |
3 | Бейда Владислав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:12,31 | I юн. | 30 |
4 | Тімощук Денис | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:30,13 | 20 |
Естафета 4 х 50 метрів комбінована змішана 1998—1999 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1,56,68 |
2 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 2,03,02 |
Естафета 4 х 50 метрів комбінована змішана 2000 - 2001 року народження
1 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 2,08,81 |
2 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2,10,10 |
3 | НВК № 26 місто Луцьк | 2,12,66 |
Естафета 4 х 50 метрів комбінована змішана 2002 - 2003 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2,15,25 |
2 | ДЮСШ № 3 місто Рівне ком 2 | 2,20,47 |
3 | ДЮСШ № 3 місто Рівне ком 1 | 2,20,71 |
200 метрів комплексне плавання дівчата 1998 - 1999 року народження
1 | Смаль Юлія | 98 | мс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:23,94 | мс | 50 |
2 | Прибиш Анна | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,80 | кмс | 40 |
3 | Степанцова Ольга | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:29,53 | кмс | 30 |
4 | Баран Віка | 99 | III | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:37,65 | I | 20 |
5 | Мостович Катерина | 98 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,38 | I | 10 |
6 | Січко Анастасія | 99 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:46,90 | II | |
7 | Антонюк Ангеліна | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:09,30 | III | |
8 | Ракушинець Ірина | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 3:32,44 | I юн. |
200 метрів комплексне плавання дівчата 2000—2001 року народження
1 | Дзігасова Рената | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:37,57 | I | 50 | |
2 | Музичко Анастасія | 00 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:38,77 | I | 40 |
3 | Мігаль Анастасія | 00 | кмс | PДЮСШ № 3 | 2:41,36 | I | 30 |
4 | Дзюбановська Аліна | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:45,89 | II | 20 | |
5 | Мотозюк Олександра | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:50,69 | II | 10 |
6 | Смирнова Ганна | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:53,90 | II | ||
7 | Пацак Діана | 01 | II | ЛНВК № 26 | 3:12,89 | III | |
8 | Ракушинець Вікторія | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 3:09,56 | III | |
9 | Поліщук Катерина | 00 | II | ЛНВК № 26 | 3:27,97 | І юн |
200 метрів комплексне плавання дівчата 2002—2003 року народження
1 | Ахмедова Дана | 02 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:51,30 | II | 50 |
2 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:54,80 | II | 40 |
3 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:55,20 | II | 30 | |
4 | Мартинюк Дарина | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:55,65 | II | 20 |
5 | Данілович Анастасія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:57,73 | II | 10 |
6 | Дмитрієва Анастасія | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:00,16 | II | |
7 | Серветник Соломія | 04 | II | PДЮСШ № 3 | 3:03,05 | III | |
8 | Тригоб'юк Аліна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:04,40 | III | |
9 | Шиловець Дарія | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 3:04,98 | III | |
10 | Князева Віолета | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:05,64 | III | |
11 | Кучеренко Тетяна | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:06,47 | III | ||
12 | Салімчук Наталія | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:09,99 | III | |
13 | Січко Тетяна | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:12,35 | III | |
14 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:12,42 | III | ||
15 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:15,19 | III | ||
16 | Штогрин Тамара | 02 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:15,95 | III | ||
17 | Пацерук Олександра | 02 | III | PДЮСШ № 3 | 3:16,34 | III | |
18 | Гончарук Єлизавета | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:18,81 | III | |
19 | Макаревич Діана | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:20,70 | III | |
20 | Вітюк Марія | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:22,21 | III | |
21 | Кухарик Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:24,76 | III | ||
22 | Саврук Ольга | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 3:27,78 | I юн. | |
23 | Познаховська Марія | 04 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:30,08 | I юн. | ||
24 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:32,25 | I юн. | ||
25 | Бринза Олександра | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:38,31 | I юн. | |
26 | Селантєва Анна | 02 | ЛНВК № 26 | 3:38,34 | I юн. | ||
27 | Прокопович Світлана | 04 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 3:41,49 | I юн. | ||
28 | Муругова Олександра | 02 | III | ЛНВК № 26 | 3:41,59 | I юн. | |
29 | Лобацевич Іванна | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:45,48 | I юн. | |
30 | Пивоварова Владислава | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:47,03 | I юн. | |
Дмитришена Даша | 03 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | д/к |
200 метрів комплексне плавання хлопці 1998 - 1999 року народження
1 | Хомяков Ілля | 99 | кмс | PДЮСШ № 3 | 2:15,38 | кмс | 50 |
2 | Таньовський Назар | 98 | I юн. | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:15,84 | кмс | 40 |
3 | Дежурко Віталій | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:16,88 | I | 30 |
4 | Давидюк Денис | 98 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:17,10 | I | 20 |
5 | Краснов Євген | 98 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:24,97 | I | 10 |
6 | Демчук Сергій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:25,32 | I | |
7 | Щасливий Владислав | 99 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:26,80 | I | ||
8 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:27,55 | II | ||
9 | Гурський Леонід | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,90 | II | |
10 | Таньовський Максим | 99 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:30,94 | II | ||
11 | Костенко Олександр | 99 | I | PДЮСШ № 3 | 2:32,93 | II | |
12 | Боярчук Віталій | 99 | II | ЛНВК № 26 | 2:39,96 | II | |
13 | Дуда Андрій | 99 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:40,39 | II | |
14 | Алейнік Ігор | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,14 | II | |
15 | Шип Владислав | 99 | II | ЛНВК № 26 | 2:43,92 | II | |
16 | Королюк Іван | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:47.16 | II | |
17 | Богданенко Сергій | 99 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:47,28 | III | |
18 | Стельмах Назар | 98 | I | ЛКДЮСШ № 1 | 2:53,29 | III | |
Поліщук Костянтин | 97 | кмс | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:21,24 | І р. | пк | |
Стефановський Дмитро | 97 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | дк | |||
Поврознік Назар | 96 | I | СДЮСШОР місто Луцьк | дк | |||
Макарчук Богдан | 99 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | дк |
200 метрів комплексне плавання хлопці 2000—2001 року народження
1 | Наумов Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:28,43 | II | 50 |
2 | Мацюк Станіслав | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:30,87 | II | 40 |
3 | Смаль Олексій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:31,52 | II | 30 |
4 | Ніколайчук Сергій | 00 | ЛНВК № 26 | 2:32,91 | II | 20 | |
5 | Мартинюк Михайло | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:36,23 | II | 10 |
6 | Костюк Анатолій | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:37,50 | II | |
7 | Міщук Дмитро | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 2:37,56 | II | |
8 | Савченко Віталій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:41,59 | II | ||
9 | Андрусік Сергій | 00 | II | ЛНВК № 26 | 2:42,32 | II | |
10 | Панасіюк Артем | 01 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:43,06 | II | ||
11 | Карасійчук Антон | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:43,37 | II | |
12 | Миколишин Владислав | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:43,47 | II | ||
13 | Марцінковський Андрій | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:44,04 | II | ||
14 | Якимчук Денис | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:45,38 | III | |
15 | Козак Андрій | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:46,47 | III | |
16 | Павленко Дем'ян | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:47,00 | III | ||
17 | Біран Дмитро | 01 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:47,45 | III | |
18 | Кушнірук Гліб | 01 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:49,94 | III | |
19 | Сковронський Рома | 00 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:52,00 | III | ||
20 | Чабан Андрій | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:53,73 | III | ||
21 | Джигринюк Олесь | 01 | КДЮСШ № 2 Тернопіль | 2:56,30 | III | ||
22 | Свиновей Віталій | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 2:56,40 | III | |
23 | Божик Данило | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:56,87 | III | |
24 | Бикирюк Артем | 00 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:57,31 | III | |
25 | Жовтобрух Роман | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 2:57,81 | III | |
26 | Костюк Владислав | 00 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:54,43 | III | ||
27 | Жовтобрух Богдан | 00 | II | ЛКДЮСШ № 1 | 2:59,18 | III | |
28 | Токар Дмитро | 00 | II | ЛНВК № 26 | 2:59,61 | III |
200 метрів комплексне плавання хлопці 2002—2003 року народження
1 | Стахір Олексій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:31,30 | II | 50 |
2 | Пивовар Денис | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:42,31 | II | 40 |
3 | Левчук Андрій | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:45,33 | III | 30 |
4 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:46,42 | III | 20 | |
5 | Стретович Володимир | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:46,53 | III | 10 |
6 | Юзва Максим | 03 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:46,57 | III | |
7 | Ференчук Олександр | 03 | II | PДЮСШ № 3 | 2:48,42 | III | |
8 | Мельник Роман | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:48,45 | III | |
9 | Кондратюк Юрій | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:50,80 | III | |
10 | Дмитрук Микола | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 2:52,40 | III | |
11 | Ярощук Даниїл | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:53,00 | III | |
12 | Бейда Владислав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:53,75 | III | |
13 | Русін Данило | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 2:54,72 | III | |
14 | Андрійчук Максим | 02 | II | PДЮСШ № 3 | 2:54,90 | III | |
15 | Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:55,41 | III | ||
16 | Пасюта Максим | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:58,15 | III | |
17 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:58,54 | III | ||
18 | Мельниченко Олександр | 03 | III | PДЮСШ № 3 | 2:58,71 | III | |
19 | Фомічов Павло | 02 | III | PДЮСШ № 3 | 2:59,10 | III | |
20 | Терлецький Олександр | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:59,45 | III | |
21 | Соловей Іван | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 2:59,49 | III | |
22 | Ткачук Максим | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:00,34 | III | ||
23 | Кучер Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:00,60 | III | |
24 | Петрочук Ілля | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:01,38 | III | |
25 | Кузнецов Станіслав | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:02,72 | III | |
26 | Тімощук Денис | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:04,53 | III | |
27 | Вальчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:04,55 | III | |
28 | Петрущенко Антон | 03 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:05,01 | III | ||
29 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:05,45 | I юн. | ||
30 | Солтисюк Дмитро | 04 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:16,48 | I юн. | |
31 | Мурашко Назар | 02 | II | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:18,18 | I юн. | |
32 | Ричук Костянтин | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:19,00 | I юн. | |
33 | Світлюк Андрій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:19,22 | I юн. | |
34 | Бугай Юрій | 03 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:20,06 | I юн. | |
35 | Здрок Дмитро | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:20,99 | I юн. | |
36 | Ольшевський Ярослав | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:21,86 | I юн. | |
37 | Киричук Назар | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:24,66 | I юн. | |
38 | Алейник Микита | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:28,80 | ||
39 | Колошва Едуард | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:28,97 | ||
40 | Князев Владислав | 04 | II юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | 3:30,40 | ||
Андрійчук Віталій | 02 | III | СДЮСШОР місто Луцьк | дк | |||
Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР місто Луцьк | дк | ||||
Зиза Денис | 04 | I юн. | СДЮСШОР місто Луцьк | дк |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль дівчата 1998—1999 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1,55,64 |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль дівчата 2000—2001 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 2,08,76 |
2 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 2,09,12 |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль дівчата 1998—1999 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк ком 1 | 2,09,11 |
2 | ДЮСШ № 3 місто Рівне | 2,14,58 |
3 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 2,20,25 |
4 | СДЮСШОР місто Луцьк ком2 | 2,23,26 |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль хлопці1998—1999 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1,42,93 |
2 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 1,51,00 |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль хлопці 2000—2001 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк | 1,52,22 |
2 | КДЮСШ № 1 місто Луцьк | 1,53,62 |
3 | НВК № 26 місто Луцьк | 1,54,76 |
4 | КДЮСШ № 2 місто Тернопіль | 1,59,75 |
Естафета 4 х 50 метрів вільний стиль хлопці 2002—2003 року народження
1 | СДЮСШОР місто Луцьк ком1 | 1,58,51 |
2 | ДЮСШ № 3 місто Рівне | 1,59,69 |
3 | СДЮСШОР місто Луцьк ком 2 | 2,05,90 |
4 | СДЮСШОР місто Луцьк ком 3 | 2,07,28 |
5 | СДЮСШОР місто Луцьк ком4 | 2,13,74 |
6 | СДЮСШОР місто Луцьк ком 5 | 2,21,40 |
Багатоборство
Вільний стиль дівчата 1998—1999 року народження
- Прибиш Анна — СДЮСШОР місто Луцьк — 140 очок
- Антонюк Ангеліна — СДЮСШОР місто Луцьк — 80 очок
Вільний стиль дівчата 2000—2001 року народження
- Мотозюк Олександра — СДЮСШОР місто Луцьк — 110 очок
- Пацак Діана — НВК № 26 місто Луцьк — 80 очок
Вільний стиль дівчата 2002—2003 року народження
- Мартинюк Дарина — СДЮСШОР місто Луцьк — 120 очок
- Січко Тетяна — СДЮСШОР місто Луцьк — 70 очок
- Шиловець Дарина — ДЮСШ № 3 місто Тернопіль — 70 очок
Вільний стиль хлопці 1998—1999 року народження
- Хомяков Ілля — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 150 очок
- Романенко Роман — СДЮСШОР місто Луцьк — 80 очок
- Краснов Євген — СДЮСШОР місто Луцьк — 60 очок
Вільний стиль хлопці 2000—2001 року народження
- Наумов Андрій — СДЮСШОР місто Луцьк — 120 очок
- Костюк Анатолій — СДЮСШОР місто Луцьк — 110 очок
- Смаль Олексій — СДЮСШОР місто Луцьк — 70 очок
Вільний стиль хлопці 2002—2003 року народження
- Стретович Володимир — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 110 очок
- Ярощук Даниїл — СДЮСШОР місто Луцьк — 80 очок
- Левчук Андрій — СДЮСШОР місто Луцьк — 80 очок
На спині дівчата 1998—1999 року народження
- Мостович Катерина — СДЮСШОР місто Луцьк — 110 очок
На спині дівчата 2000—2001 року народження
- Дзігасова Рената — КДЮСШ місто Тернопіль — 140 очок
- Мігаль Анастасія — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 120 очок
- Поліщук Катерина — НВК № 26 місто Луцьк — 60 очок
На спині дівчата 2002—2003 року народження
- Сачко Каріна — СДЮСШОР місто Луцьк — 130 очок
- Штогрин Тамара — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 80 очок
- Серветник Соломія — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 60 очок
На спині хлопці 1998—1999 року народження
- Таньовський Назар — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 140 очок
- Дежурко Віталій — СДЮСШОР місто Луцьк — 110 очок
- Костенко Олександр — СДЮСШОР місто Луцьк — 60 очок
На спині хлопці 2000—2001 року народження
- Мацюк Станіслав — СДЮСШОР місто Луцьк — 140 очок
- Панасюк Артем — СДЮСШОР місто Луцьк — 60 очок
- Савченко Віталій — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 40 очок
На спині хлопці 2002—2003 року народження
- Стахір Олексій — СДЮСШОР місто Луцьк — 150 очок
- Пивовар Денис –СДЮСШОР місто Луцьк — 120 очок
- Мельник Роман — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 60 очок
Брас дівчата 1998—1999 року народження
- Смаль Юлія — СДЮСШОР місто Луцьк — 150 очок
- Степанцова Юлія — СДЮСШОР місто Луцьк — 110 очок
- Баран Вікторія — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 80 очок
Брас дівчата 2000—2001 року народження
- Смирнова Ганна — СДЮСШОР місто Луцьк — 100 очок
Брас дівчата 2002—2003 року народження
- Ахмедова Дана — СДЮСШОР місто Луцьк — 150 очок
- Сарновська-Шевчук Софія — СДЮСШОР місто Луцьк — 120 очок
- Данилович Анастасія — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 70 очок
Брас хлопці 1998—1999 року народження
- Давидюк Денис — СДЮСШОР місто Луцьк — 120 очок
- Демчук Сергій — СДЮСШОР місто Луцьк — 80 очок
- Гурський Леонід — СДЮСШОР місто Луцьк — 50 очок
Брас хлопці 2000—2001 року народження
- Ніколайчук Сергій — НВК № 26 місто Луцьк — 130 очок
- Сковронський Роман — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 80 очок
- Козак Андрій — СДЮСШОР місто Луцьк — 50 очок
Брас хлопці 2002—2003 року народження
- Андрійчук Максим — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 100 очок
- Дмитрук Микола — ДЮСШ № 3 місто Рівне — 80 очок
- Ткачук Максим — СДЮСШОР місто Луцьк — 60 очок
Батерфляй Дівчата 2000—2001 року народження
- Музичко Анастасія — СДЮСШОР місто Луцьк — 140 очок
- Дзюбановська Аліна — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 100 очок
Батерфляй хлопці 1998—1999 року народження
- Дуда Андрій — СДЮСШОР місто Луцьк — 100 очок
Батерфляй хлопці 2000—2001 року народження
- Марцинковський Андрій — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 90 очок
- Миколишин Владислав — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 90 очок
- Джигринюк Олесь — КДЮСШ № 2 місто Тернопіль — 60 очок
Батерфляй хлопці 2002—2003 року народження
- Лапуцький Владислав — СДЮСШОР місто Луцьк — 100 очок
- Юзва Максим — СДЮСШОР місто Луцьк — 100 очок
- Бейда Владислав — СДЮСШОР місто Луцьк — 60 очок
Головний суддя В. Й. Самчук
Головний секретар О. В. Наумова
понеділок, 15 грудня 2014 р.
Національний Кубок України з плавання 12 — 14 грудня 2014 місто Харків
Вітаємо учасника Національного Кубку України з плавання, який відбувався 12 — 14 грудня 2014 року у місті Харкові
У харківському басейні «Акварена» плавці з усієї України розіграли медалі національного Кубку. Участь в змаганнях взяли 367 плавців з 16 областей та Києва. На урочистій церемонії відкриття спортсменів та тренерів від Харківської облдержадміністрації з початком змагань привітав заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту Сергій Христоєв. Вода у басейні Акварена вважається найшвидшою, тому, зазвичай, усі найвищі результати в Україні спортсмени встановлюють тут. Не усі лідери збірної взяли участь у Кубку. Так, старти пропустила Дарина Зєвіна. За її відсутності 200-метрівку на спині виграла перспективна харків'янка Марина Колесникова. Інші юні таланти Михайло Романчук та Анастасія Малявіна - володарями Кубка не стали, адже щойно завершили гірський етап підготовки і форму не форсували. Очікувано, перемогу на 100-метрівці кролем здобув лідер чоловічої збірної Андрій Говоров. Його виграш цінний насамперед результатом. Спортсмен виплив з 50 секунд!Алпатов Віталій
- 100 метрів вільний стиль — 0.51,47 — 4 місце - рекорд Волинської області
- 50 метрів батерфляй — 0.24,81 — 5 місце
- 100 метрів батерфляй — 0.55,48 — 6 місце
- 200 метрів комплексне плавання — 2.07,95 — 8 місце
Подяка благодійному фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за фінансову підтримку підготовки спортсмена до змагань
пʼятницю, 12 грудня 2014 р.
Протокол Чемпіонат КЗ «СДЮСШОР плавання» серед учнів груп початкової підготовки за програмою І етапу навчання
КЗ «СДЮСШОР плавання»
басейн 25 метрів
11—12 грудня 2014 року
25 м вільний стиль Дівчата
Максимчук Анастасія | 2007 | 5 | Самчук В. В. |
Галайда Анастасія | 2007 | 4 | Самчук В. В. |
Марчук Софія | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. |
Лещинська Софія | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Мурашова Анна | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Фірчук Христина | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Гордійчук Алевтина | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Солових Катерина | 2007 | 4 | Степанцова Ю. М. |
Аверчук Анастасія | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. |
Сідун Анастасія | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Цьох Ангеліна | 2007 | 4 | Наумова О. В. |
Веремчук Марія | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Чернєва Ілона | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Коханець Юлія | 2006 | 5 | Наумова О. В. |
Васько Софія | 2007 | 5 | Тарасенко Л. І. |
Пирковська Уляна | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Осійчук Марія | 2006 | 5 | Самчук В. В. |
25 м вільний стиль Хлопці
Рожанський Андрій | 2009 | 5 | Дорофєєва О. В. | |
Чечелюк Назар | 2008 | 5 | Мороз В. В. | |
Семенюк Федір | 2008 | 3 | Самчук В. В. | |
Меус Аркадій | 2008 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Шугай Іван | 2008 | 5 | Мороз В. В. | |
Данильчук Володимир | 2008 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Штинь Тарас | 2008 | 4 | Бредихіна І. В. | |
Новак Ярослав | 2007 | 5 | Мороз В. В. | |
Бугай Олександр | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Войдюк Володимир | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Олійник Вадим | 2007 | 5 | Наумова О. В. | |
Ліщина Олександр | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Гус Артем | 2007 | 5 | Мороз В. В. | |
Судникович Жора | 2007 | 5 | Мороз В. В. | |
Ткачук Дмитро | 2007 | 5 | Тарасенко Л. І. | |
Лопушок Артем | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Метельський Богдан | 2006 | 5 | Бредихіна І. В. | |
Мельничук Алекс | 2006 | 5 | Мороз В. В. | |
Савонюк Вадим | 2006 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Сикорський Назар | 2006 | 5 | Бредихіна І. В. | |
Овсепьян Артур | 2006 | 4 | Бредихіна І. В. | |
Жуковський Олександр | 2006 | 5 | Дорофєєва О. В. | |
Киселюк Денис | 2006 | 5 | Самчук В. В. | |
Шендорук Дмитро | 2006 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Бикирюк Ілля | 2005 | 5 | Тарасенко Л. І. | |
Квітченко Микита | 2006 | 5 | Корець Олесь О. | |
Горбовий Микита | 2004 | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
50 м на спині дівчата
1 | Бадко Поліна | 2006 | 0.44,51 | І юнацький | 5 | Корець Олесь О., Бредихіна І. В. | |
2 | Олійник Аліна | 2005 | 0.45,36 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
3 | Сирота Тетяна | 2005 | 0.48,06 | І юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
4 | Лелик Олександра | 2005 | 0.49,99 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М., Тарасенко Л. І. | |
5 | Алєніна Анна | 2006 | 0.51,47 | ІІ юнацький | 5 | Самчук В. В. | |
6 | Грисюк Олександра | 2006 | 0.51,73 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
7 | Накоскіна Маша | 2006 | 0.54,30 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. | |
8 | Кравчук Анастасія | 2006 | 0.55,98 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
9 | Горбач Анна | 2005 | 0.56,34 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
10 | Лізова Дарина | 2005 | 0.56,41 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
11 | Шевчук Дарина | 2006 | 0.57,54 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
12 | Литвин Антоніна | 2006 | 0.57,60 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
13 | Лебідь Вікторія | 2007 | 1.02,40 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
14 | Кондратська Марія | 2006 | 1.03,09 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
15 | Медведчук Ольга | 2006 | 1.11,90 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
16 | Головацька Софія | 2008 | 1.12,71 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
17 | Гаврилюк Ангеліна | 2005 | 1.13,74 | без розряду | 4 | Самчук В. В. | |
18 | Степанова Юлія | 2005 | 1.17,62 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
19 | Пащук Дана | 2006 | 1.19,18 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
20 | Солових Катерина | 2007 | 1.24,72 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
21 | Князєва Віолетта | 2002 | 0.40,50 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
22 | Тимощук Аделіна | 2003 | 0.45,20 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
23 | Бринза Олександра | 2004 | 0.47,01 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
24 | Шевчук Анастасія | 2003 | 0.47,22 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
25 | Клейменова Анастасія | 2004 | 0.51,68 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
26 | Сащук Юлія | 2002 | 0.53,21 | ІІ юнацький | 4 | Самчук В. В. | поза конкурсом |
50 м на спині хлопці
1 | Борошок Богдан | 2005 | 0.42,40 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
2 | Лагутін Ілля | 2005 | 0.45,10 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
3 | Сафонов Ілля | 2005 | 0.44,98 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
4 | Гарбарчук Іван | 2006 | 0.47,07 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
5 | Тачинський Олександр | 2005 | 0.49,44 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
6 | Тимощук Матвій | 2005 | 0.49,50 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
7 | Скоропад Єгор | 2005 | 0.50,59 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
8 | Нестеровський Артем | 2006 | 0.51,08 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
9 | Нагорний Орест | 2005 | 0.51,24 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
10 | Фролов Андрій | 2005 | 0.51,30 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
11 | Луценко Сергій | 2005 | 0.51,45 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
12 | Прус Михайло | 2005 | 0.52,41 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
13 | Іваницький Роман | 2005 | 0.53,09 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
14 | Карасейчук Дмитро | 2005 | 0.53,47 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
15 | Квітченко Микита | 2006 | 0.53,60 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
16 | Наумчик Ян | 2005 | 0.53,75 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
17 | Лещинський Михайло | 2006 | 0.54,57 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
18 | Савчук Дмитро | 2006 | 0.55,04 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
19 | Алєнін Максим | 2006 | 0.55,11 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
20 | Бірук Дмитро | 2005 | 0.55,50 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
21 | Гнітецький Володимир | 2006 | 0.55,55 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
22 | Сподневський Богдан | 2005 | 0.55,59 | без розряду | 5 | Максимюк С. Л. | |
23 | Бикірюк Марк | 2007 | 0.56,60 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
24 | Матвійчук Андрій | 2005 | 0.56,74 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
25 | Кицан Максим | 2006 | 0.57,04 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
26 | Неділенько Максим | 2007 | 0.57,18 | без розряду | 4 | Корець Олесь О. | |
27 | Ніжник Дмитро | 2007 | 0.58,29 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
28 | Сунак Євген | 2006 | 0.59,03 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
29 | Педич Владислав | 2006 | 0.59,50 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
30 | Войтович Іван | 2005 | 1.00,04 | без розряду | 4 | Самчук В. В., Тарасенко Л. І. | |
31 | Солтисюк Андрій | 2006 | 1.01,00 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
32 | Медвецький Максим | 2005 | 1.02,97 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
33 | Патіюк Сергій | 2006 | 1.03,00 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
34 | Остапчук Дмитро | 2005 | 1.03,46 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
35 | Ліщина Олександр | 2007 | 1.04,03 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
36 | Гончарук Денис | 2005 | 1.04,43 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
37 | Пришко Даніїл | 2007 | 1.04,84 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
38 | Здіховський Стас | 2006 | 1.05,39 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
39 | Бабела Денис | 2005 | 1.08,00 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
40 | Шамрай Олександр | 2005 | 1.11,00 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
41 | Лопушок Артем | 2007 | 1.13,00 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
42 | Лучинець Артем | 2005 | 1.15,58 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
43 | Романов Олександр | 2005 | 1.19,29 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
44 | Ващук Данило | 2005 | 1.19,50 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
45 | Шендорук Дмитро | 2006 | 1.22,74 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
46 | Лук'янов Назар | 2005 | 1.25,41 | без розряду | 4 | Самчук В. В. | |
47 | Худоба Данило | 2005 | 1.35,90 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
48 | Савонюк Вадим | 2006 | 1.37,00 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
49 | Костюк Владислав | 2000 | 0.35,16 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
50 | Шпак Андрій | 2004 | 0.44,45 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
51 | Кульчинський Ілля | 2004 | 0.47,94 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
52 | Ляшук Данило | 2004 | 0.51,41 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
53 | Кравчук Віктор | 2004 | 0.52,00 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
54 | Петрина Роман | 2004 | 0.55,40 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
55 | Горбовий Данило | 2001 | 0.55,95 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
56 | Боярчук Валентин | 2004 | 0.56,78 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
57 | Мельничук Андрій | 2003 | 1.01,67 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | поза конкурсом |
58 | Шепшелей Артем | 2004 | 1.13,79 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
50 м брас дівчата 2005 р. н.
1 | Заблотська Вікторія | 2005 | 0.50,94 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. |
2 | Карасійчук Єлизавета | 2005 | 0.53,00 | І юнацький | 5 | Максимюк С. Л., Тарасенко Л. І. |
3 | Сирота Тетяна | 2005 | 0.53,26 | І юнацький | 5 | Максимюк С. Л. |
4 | Бадко Поліна | 2006 | 0.56,00 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О., Бредихіна І. В. |
5 | Денисюк Ольга | 2006 | 0.59,90 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. |
6 | Шевчук Дарина | 2006 | 1.01,79 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. |
7 | Арман Арина | 2006 | 1.06,69 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. |
8 | Гусеінова Дарина | 2006 | 1.10,34 | без розряду | 4 | Мороз В. В. |
9 | Корженевская Дарина | 2005 | 1.12,46 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. |
10 | Котюн Ася | 2006 | 1.13,47 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. |
11 | Головенко Анастасія | 2005 | 1.13,48 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
50 м брас дівчат 2005 р. н.
1 | Гончарук Єлизавета | 2004 | 0.43,84 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | |
2 | Макаревич Діана | 2004 | 0.47,46 | ІІІ | 5 | Мороз В. В. | |
3 | Лобацевич Іванна | 2004 | 0.49,32 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
4 | Чайка Ірина | 2004 | 0.52,48 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | |
5 | Пивоварова Владислава | 2004 | 0.53,70 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
6 | Процюк Яна | 2004 | 0.53,73 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
7 | Войтович Катерина | 2004 | 0.53,80 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
8 | Книш Ангеліна | 2004 | 0.54,00 | І юнацький | 4 | Корець Ольга О. | |
9 | Михайлюк Софія | 2004 | 1.09,41 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
10 | Носкова Оксана | 2004 | 1.25,90 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
11 | Дмитрієва Анастасія | 2003 | 0.42,93 | ІІІ | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
12 | Шевчук Анастасія | 2003 | 0.56,09 | ІІ юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
13 | Шевчук Ангеліна | 2003 | 0.55,34 | ІІ юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
50 м брас хлопці 2005 р. н. та молодші
1 | Пінчук Олександр | 2005 | 0.46,83 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. |
2 | Черніка Віктор | 2005 | 0.54,90 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. |
3 | Нагорний Орест | 2005 | 0.55,35 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. |
4 | Ярмолюк Владислав | 2005 | 0.57,56 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. |
5 | Чемерис Ярослав | 2005 | 0.57,59 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
6 | Філіпчук Іван | 2006 | 0.57,88 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. |
7 | Бірук Дмитро | 2005 | 0.58,50 | без розряду | 5 | Наумова О. В. |
8 | Близнюк Роман | 2005 | 0.58,59 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. |
9 | Зінчук Роман | 2005 | 0.59,00 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
10 | Тимощук Матвій | 2005 | 0.59,90 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. |
11 | Прус Михайло | 2005 | 1.00,38 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. |
12 | Харченко Артур | 2005 | 1.00,57 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
13 | Мельник Владислав | 2006 | 1.01,20 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. |
14 | Савчук Дмитро | 2006 | 1.01,38 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. |
15 | Патіюк Сергій | 2006 | 1.01,45 | без розряду | 4 | Мороз В. В. |
16 | Притула Денис | 2007 | 1.01,65 | без розряду | 5 | Мороз В. В. |
17 | Самолюк Андрій | 2005 | 1.02,72 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
18 | Олисковець Корній | 2005 | 1.04,22 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. |
19 | Наумчик Ян | 2005 | 1.05,34 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. |
20 | Терехов Даниїл | 2006 | 1.06,15 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
21 | Товкач Дмитро | 2005 | 1.07,70 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
22 | Бикирюк Марк | 2007 | 1.07,73 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
23 | Кицан Максим | 2006 | 1.09,78 | без розряду | 4 | Мороз В. В. |
24 | Карасейчук Дмитро | 2005 | 1.10,04 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
25 | Яручик Ілля | 2005 | 1.12,00 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
50 м брас хлопці 2004 р. н.
1 | Алейник Нікіта | 2004 | 0.43,80 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | |
2 | Солтисюк Дмирто | 2004 | 0.44,07 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
3 | Дацюк Андрій | 2004 | 0.44,35 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | |
4 | Медвідь Антон | 2004 | 0.47,04 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. | |
5 | Павлишин Геннадій | 2004 | 0.47,59 | І юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
6 | Найдюк Владислав | 2004 | 0.48,30 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. | |
7 | Марчук Владислав | 2004 | 0.49,30 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
8 | Ліпша Ілля | 2004 | 0.49,33 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | |
9 | Близнюк Юрій | 2004 | 0.49,60 | ІІ юнацький | 5 | Бредихіна І. В. | |
10 | Куява Андрій | 2004 | 0.49,87 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
11 | Лисковець Артем | 2004 | 0.50,00 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | |
12 | Бойко Владислав | 2004 | 0.50,06 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л., Тарасенко Л. І. | |
13 | Кумановський Данило | 2004 | 0.51,17 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
14 | Каплан Леонід | 2004 | 0.51,27 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
15 | Кульчинський Ілля | 2004 | 0.52,73 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | |
16 | Котенко Микита | 2004 | 0.52,93 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
17 | Кравчук Анатолій | 2004 | 0.53,58 | ІІ юнацький | 5 | Бредихіна І. В. | |
18 | Фрончко Тарас | 2004 | 0.54,24 | ІІ юнацький | 5 | Тихонович А. А. | |
19 | Денесюк Данил | 2004 | 0.55,28 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
20 | Цисарук Владислав | 2004 | 0.55,38 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
21 | Тимощук Юрій | 2004 | 0.55,97 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
22 | Органістий Стас | 2004 | 0.57,40 | без розряду | 4 | Тихонович А. А. | |
23 | Антонюк Назар | 2004 | 0.57,66 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
24 | Топорков Ілля | 2004 | 0.57,85 | без розряду | 5 | Максимюк С. Л. | |
25 | Валиев Артем | 2004 | 0.58,46 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
26 | Маркевич Владислав | 2004 | 1.00,65 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | |
27 | Попович Арсен | 2004 | 1.00,91 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В., Тихонович А. А. | |
28 | Хоміч Данило | 2004 | 1.01,89 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
29 | Соболюк Дмитро | 2004 | 1.03,55 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
30 | Мозурок Богдан | 2004 | 1.10,55 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
31 | Платко Глеб | 2004 | 1.15,10 | без розряду | 4 | Самчук В. В. | |
32 | Орудь Ярослав | 2004 | 1.17,07 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
33 | Сітовський Денис | 1999 | 0.36,79 | ІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
34 | Ткачук Максим | 2003 | 0.38,76 | ІІІ | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
35 | Соловйов Владислав | 2002 | 0.41,54 | ІІІ | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
36 | Левчук Владислав | 2002 | 0.43,26 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
37 | Мучак Давид | 2003 | 0.43,74 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
38 | Лазарєв Борис | 2003 | 0.44,07 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
39 | Ричук Костянтин | 2002 | 0.44,50 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
40 | Ольшанський Ярослав | 2001 | 0.45,16 | І юнацький | 4 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
41 | Федоренко Олександр | 2001 | 0.46,26 | І юнацький | 4 | Максимюк С. Л., Бредихіна І. В. | поза конкурсом |
42 | Сахнік Богдан | 2002 | 0.47,79 | І юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
43 | Бугай Юрій | 2003 | 0.48,33 | ІІ юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
44 | П'янтровський Максим | 2003 | 0.49,86 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
45 | Мороз Володимир | 2003 | 0.50,15 | ІІ юнацький | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
46 | Шевчук Назар | 2003 | 0.50,77 | ІІ юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
47 | Михайлов Артем | 2003 | 0.53,08 | ІІ юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
48 | Назарчук Андрій | 2002 | 0.56,75 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | поза конкурсом |
49 | Рябих Ярослав | 2003 | 0.56,79 | без розряду | 5 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
50 | Горбовий Данило | 2001 | 0.58,00 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
51 | Органістий Ілля | 2002 | 1.02,07 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
52 | Дмитроца Роман | 2003 | 1.02,64 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
53 | Ворошилов Павло | 2003 | 1.16,13 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
100 м вільний стиль дівчата 2005 р. н. та молодші
1 | Олійник Аліна | 2005 | 1.32,54 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. |
2 | Сирота Тетяна | 2005 | 1.37,46 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. |
3 | Карасійчук Єлизавета | 2005 | 1.37,70 | ІІ юнацький | 4 | Максимюк С. Л., Тарасенко Л. І. |
4 | Пивоварова Владислава | 2004 | 1.39,98 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. |
5 | Грисюк Олександра | 2006 | 1.50,72 | без розряду | 5 | Наумова О. В. |
6 | Лелик Олександра | 2005 | 1.47,15 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. |
7 | Корженевская Дарина | 2005 | 2.12,33 | 4 | Тарасенко Л. І. |
100 м вільний стиль дівчата 2004 р. н.
1 | Макаревич Діана | 2004 | 1.25,25 | І юнацький | 4 | Мороз В. В. | |
2 | Гончарук Єлизавета | 2004 | 1.27,47 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | |
3 | Дорощук Яна | 2004 | 1.30,16 | І юнацький | 4 | Корець Ольга О. | |
4 | Бринза Олександра | 2004 | 1.41,90 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
5 | Лобацевич Іванна | 2004 | 1.42,10 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
6 | Клейменова Анастасія | 2004 | 1.43,52 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
7 | Любежаніна Марта | 2004 | 1.45,00 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
8 | Луцюк Олена | 2004 | 1.47,88 | ІІ юнацький | 4 | Наумова О. В., Мороз В. В. | |
9 | Дмитрієва Анастасія | 2003 | 1.15,28 | ІІІ | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
10 | Князєва Віолетта | 2002 | 1.16,93 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
11 | Тимощук Аделіна | 2003 | 1.31,95 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
100 м вільний стиль хлопці 2005 р. н. та молодші
1 | Борошок Богдан | 2005 | 1.29,50 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. |
2 | Гарбарчук Іван | 2006 | 1.30,30 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В., Тарасенко Л. І. |
3 | Пінчук Олександр | 2005 | 1.30,47 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. |
4 | Лагутін Ілля | 2005 | 1.33,26 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. |
5 | Нагорний Орест | 2005 | 1.38,73 | ІІ юнацький | 4 | Тарасенко Л. І. |
6 | Черніка Віктор | 2005 | 1.42,55 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. |
7 | Карасейчук Дмитро | 2005 | 1.47,53 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
8 | Чемерис Ярослав | 2005 | 1.47,89 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. |
9 | Тачинський Олександр | 2005 | 1.48,13 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
10 | Тимощук Матвій | 2005 | 1.56,79 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. |
11 | Самонюк Андрій | 2005 | 1.57,14 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
12 | Матвійчук Андрій | 2005 | 1.57,33 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
13 | Кірішун Давид | 2004 | 1.57,68 | без розряду | 4 | Самчук В. В. |
14 | Луценко Сергій | 2005 | 1.58,76 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. |
15 | Зінчук Роман | 2005 | 2.08,50 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. |
16 | Харченко Артур | 2005 | 2.09,20 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
17 | Яручик Ілля | 2005 | 2.10,15 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. |
18 | Терехов Даниїл | 2006 | 2.30,00 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. |
100 м вільний стиль хлопці 2004 р. .н.
1 | Кузнецов Станіслав | 2004 | 1.14,07 | ІІІ | 5 | Наумова О. В. | |
2 | Зиза Денис | 2004 | 1.19,77 | І юнацький | 5 | Наумова О. В., Степанцова Ю. М. | |
3 | Солтисюк Дмирто | 2004 | 1.22,49 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
4 | Медвідь Антон | 2004 | 1.24,10 | І юнацький | 4 | Тихонович А. А. | |
5 | Шпак Андрій | 2004 | 1.24,91 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
6 | Кирилюк Кирило | 2004 | 1.28,35 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
7 | Дацюк Андрій | 2004 | 1.29,63 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
8 | Антонюк Назар | 2004 | 1.31,40 | ІІ юнацький | 4 | Самчук В. В. | |
9 | Ліпша Ілля | 2004 | 1.34,67 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | |
10 | Марчук Владислав | 2004 | 1.35,30 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
11 | Фрончко Тарас | 2004 | 1.36,67 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | |
12 | Кравчук Анатолій | 2004 | 1.37,08 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
13 | Тимощук Юрій | 2004 | 1.40,25 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
14 | Лисковець Артем | 2004 | 1.40,65 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
15 | Куява Андрій | 2004 | 1.41,48 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
16 | Павлишин Геннадій | 2004 | 1.44,16 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
17 | Кравчук Віктор | 2004 | 1.45,02 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
18 | Топорков Ілля | 2004 | 1.47,00 | без розряду | 4 | Максимюк С. Л. | |
19 | Слободан Владислав | 2004 | 1.50,29 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
20 | Петрина Роман | 2004 | 1.58,14 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
21 | Боярчук Валентин | 2004 | 1.59,59 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
22 | Скопюк Ігор | 2004 | 1.59,60 | без розряду | 5 | корець Ольга О. | |
23 | Цисарук Владислав | 2004 | 2.00,30 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
24 | Денесюк Данил | 2004 | 2.00,91 | без розряду | 3 | Степанцова Ю. М. | |
25 | Ляшук Данило | 2004 | 2.07,15 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
26 | Лапуцький Владислав | 2002 | 1.08,87 | ІІІ | 4 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
27 | Петрочук Ілля | 2003 | 1.10,96 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
28 | Сітовський Денис | 1999 | 1.12,68 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
29 | Волинцев Олексій | 2002 | 1.16,76 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
30 | Левчук Владислав | 2002 | 1.19,86 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
31 | Ричук Костянтин | 2002 | 1.21,80 | І юнацький | 4 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
32 | Лазарєв Борис | 2003 | 1.22,19 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
33 | Ольшанський Ярослав | 2001 | 1.22,40 | І юнацький | 4 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
34 | Бугай Юрій | 2003 | 1.25,23 | ІІ юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
35 | Здрок Дмитро | 2002 | 1.29,03 | ІІ юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
36 | Чубай Давид | 2001 | 1.29,82 | ІІ юнацький | 4 | Мороз В. В. | поза конкурсом |
37 | Нікітюк Олександр | 2002 | 1.30,27 | ІІ юнацький | 5 | Мороз В. В. | поза конкурсом |
38 | Мороз Володимир | 2003 | 1.30,48 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
39 | Галецький Іван | 2003 | 1.46,99 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
40 | Федоренко Олександр | 2001 | 1.52,66 | без розряду | 4 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
25 м на спині дівчата
Лещинська Софія | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Мурашова Анна | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Марчук Софія | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. |
Хомич Діана | 2007 | 5 | Тихонович А. А. |
Осійчук Марія | 2006 | 5 | Самчук В. В. |
Батина Дарина | 2007 | 5 | Тарасенко Л. І. |
Максимчук Анастасія | 2007 | 5 | Самчук В. В. |
Солових Катерина | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. |
Аверчук Анастасія | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. |
Галайда Анастасія | 2007 | 5 | Самчук В. В. |
Чернєва Ілона | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Цьох Ангеліна | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Залевська Діана | 2007 | 5 | Корець Олесь О. |
Пирковська Уляна | 2007 | 5 | Бредихіна І. В. |
Фірчук Христина | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Моргун Юліана | 2007 | 5 | Тихонович А. А. |
Веремчук Марія | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Гордійчук Алевтина | 2007 | 5 | Наумова О. В. |
Анашкіна Даша | 2006 | 4 | Тихонович А. А. |
Коханець Юлія | 2006 | 5 | Наумова О. В. |
25 м на спині хлопці
Рожанський Андрій | 2009 | 5 | Дорофєєва О. В. | |
Запорожець Орест | 2008 | 5 | Мороз В. В. | |
Чечелюк Назар | 2008 | 5 | Мороз В. В. | |
Шугай Іван | 2008 | 5 | Мороз В. В. | |
Семенюк Федір | 2008 | 5 | Самчук В. В. | |
Данильчук Володимир | 2008 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Меус Аркадій | 2008 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Штинь Тарас | 2008 | 5 | Бредихіна І. В. | |
Войдюк Володимир | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Лопушок Артем | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Будиловський Ставр | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Бугай Олександр | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Баранюк Дмитро | 2007 | 5 | Тихонович А. А. | |
Олійник Вадим | 2007 | 5 | Наумова О. В. | |
Судникович Жора | 2007 | 5 | Мороз В. В. | |
Мекуш Адам | 2007 | 5 | Тихонович А. А. | |
Ткачук Максим | 2007 | 5 | Тарасенко Л. І. | |
Ліщина Олександр | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Шумчук Сергій | 2007 | 5 | Самчук В. В. | |
Корецький Роман | 2007 | 5 | Мороз В. В. | |
Сикорський Назар | 2006 | 5 | Бредихіна І. В. | |
Кримковський Данило | 2006 | 5 | Тихонович А. А. | |
Киселюк Денис | 2006 | 5 | Самчук В. В. | |
Мартинюк Михайло | 2006 | 5 | Корець Олесь О. | |
Метельський Богдан | 2006 | 4 | Бредихіна І. В. | |
Гоза Олег | 2006 | 5 | Тихонович А. А. | |
Квітченко Микита | 2006 | 5 | Корець Олесь О. | |
Новосад Ілля | 2006 | 5 | Тихонович А. А. | |
Овсепьян Артур | 2006 | 5 | Бредихіна І. В. | |
Савонюк Вадим | 2006 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Андрусив Сергій | 2006 | 5 | Тарасенко Л. І. | |
Шендорук Дмитро | 2006 | 5 | Степанцова Ю. М. | |
Ковальчук Сергій | 2006 | 4 | Максимюк С. Л. | |
Горбовий Микита | 2004 | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
50 м вільний стиль дівчата
1 | Сирота Тетяна | 2005 | 0.39,44 | І юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
2 | Олійник Аліна | 2005 | 0.39,48 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
3 | Карасейчук Єлизавета | 2005 | 0.44,30 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
4 | Бадко Поліна | 2006 | 0.44,44 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. Бредихіна І. В. | |
5 | Лелик Олександра | 2005 | 0.45,48 | ІІ юнацький | 4 | Степанцова Ю. М. | |
6 | Аленіна Анна | 2006 | 0.47,77 | ІІ юнацький | 5 | Самчук В. В. | |
7 | Лізова Дарина | 2005 | 0.49,63 | ІІ юнацький | 4 | Наумова О. В. | |
8 | Денисюк Ольга | 2006 | 0.49,88 | ІІ юнацький | 4 | Бредихіна І. В. | |
9 | Корженевская Дарина | 2005 | 0.49,95 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | |
10 | Накоскіна Маша | 2006 | 0.50,00 | ІІ юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
11 | Кравчук Анастасія | 2006 | 0.52,00 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
12 | Шевчук Дарина | 2006 | 0.54,84 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
13 | Литвин Антоніна | 2006 | 0.55,98 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
14 | Гаврилюк Ангеліна | 2005 | 1.00,16 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
15 | Горбач Анна | 2005 | 1.01,53 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
16 | Арман Арина | 2006 | 1.04,81 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
17 | Кондратська Марія | 2006 | 1.07,07 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
18 | Гусеінова Дарина | 2006 | 1.08,13 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
19 | Медведчук Ольга | 2006 | 1.09,91 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
20 | Головацька Софія | 2008 | 1.18,75 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
21 | Лебідь Вікторія | 2007 | 1.26,00 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
22 | Пащук Дана | 2006 | 1.34,29 | без розряду | 3 | Мороз В. В. | |
23 | Васько Софія | 2007 | 4 | Тарасенко Л. І. | |||
24 | Марчук Софія | 2007 | 4 | Степанцова Ю. М. | |||
25 | Солових Катерина | 2007 | 5 | Степанцова Ю. М. | |||
26 | Дмитрієва Анастасія | 2003 | 0.32,69 | ІІ | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
27 | Князєва Віолетта | 2002 | 0.34,16 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
28 | Назаренко Юлія | 2003 | 0.37,23 | ІІІ | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
29 | Тимощук Аделіна | 2003 | 0.37,96 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
30 | Любежаніна Марта | 2004 | 0.43,44 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
31 | Клейменова Анастасія | 2004 | 0.44,70 | ІІ юнацький | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
32 | Бринза Олександра | 2004 | 0.45,04 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
33 | Седлярук Тетяна | 2004 | 0.45,73 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
34 | Войтович Катерина | 2004 | 0.49,11 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
50 м вільний стиль хлопці
1 | Пінчук Олександр | 2005 | 0.37,13 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
2 | Лагутін Ілля | 2005 | 0.39,14 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
3 | Гарбарчук Іван | 2006 | 0.39,15 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
4 | Нагорний Орест | 2005 | 0.41,54 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | |
5 | Фролов Андрій | 2005 | 0.42,46 | ІІ юнацький | 4 | Самчук В. В. | |
6 | Сафонов Ілля | 2005 | 0.42,61 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | |
7 | Карасейчук Дмитро | 2005 | 0.43,00 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | |
8 | Борошок Богдан | 2005 | 0.43,72 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
9 | Ярмолюк Владислав | 2005 | 0.43,75 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | |
10 | Черніка Віктор | 2005 | 0.43,96 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
11 | Тимощук Матвій | 2005 | 0.44,48 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
12 | Тачинський Олександр | 2005 | 0.45,18 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
13 | Нестеровський Артем | 2006 | 0.47,00 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
14 | Скоропад Єгор | 2005 | 0.47,06 | без розряду | 4 | Корець Олесь О. | |
15 | Войтович Іван | 2005 | 0.47,19 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
16 | Бірук Дмитро | 2005 | 0.47,90 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
17 | Харченко Артур | 2005 | 0.48,34 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
18 | Гнітецький Володимир | 2006 | 0.48,40 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
19 | Аленін Максим | 2006 | 0.48,82 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
20 | Близнюк Роман | 2005 | 0.50,15 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
21 | Кицан Максим | 2006 | 0.51,70 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
22 | Медвецький Максим | 2005 | 0.51,72 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
23 | Терехов Даниїл | 2006 | 0.51,82 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
24 | Савчук Дмитро | 2006 | 0.52,07 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
25 | Лещинський Михайло | 2006 | 0.52,53 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
26 | Самолюк Андрій | 2005 | 0.52,67 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
27 | Квітченко Микита | 2006 | 0.53,03 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
28 | Гончар Денис | 2005 | 0.53,14 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
29 | Зінчук Роман | 2005 | 0.53,15 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
30 | Матвійчук Андрій | 2005 | 0.54,77 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
31 | Супак Євген | 2006 | 0.54,80 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
32 | Бикірюк Марк | 2007 | 0.56,83 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
33 | Товкач Дмитро | 2005 | 0.56,86 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
34 | Неділенько Максим | 2007 | 0.57,08 | без розряду | 5 | Корець Олесь О. | |
35 | Патіюк Сергій | 2006 | 0.58,47 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
36 | Педич Владислав | 2006 | 0.58,62 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
37 | Яручик Ілля | 2005 | 0.59,28 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
38 | Здіховський Стас | 2006 | 1.01,15 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
39 | Остапчук Дмитро | 2005 | 1.01,60 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
40 | Недолиз Денис | 2005 | 1.02,17 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | |
41 | Ніжник Дмитро | 2007 | 1.05,03 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
42 | Рожанський Андрій | 2009 | 1.05,40 | без розряду | 5 | Дорофєєва О. В. | |
43 | Бикирюк Ілля | 2005 | 1.06,77 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
44 | Шамрай Олександр | 2005 | 1.06,84 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
45 | Пришко Данило | 2007 | 1.07,87 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
46 | Романов Олександр | 2005 | 1.10,32 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
47 | Притула Денис | 2007 | 1.15,00 | без розряду | 4 | Мороз В. В. | |
48 | Бабела Денис | 2005 | 1.15,03 | без розряду | 4 | Самчук В. В. | |
49 | Лопушок Артем | 2007 | 1.15,85 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
50 | Савонюк Вадим | 2006 | 1.19,59 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
51 | Рудь Ярослав | 2005 | 1.21,13 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
52 | Дрина Павло | 2005 | 1.25,00 | без розряду | 4 | Бредихіна І. В. | |
53 | Шендорук Дмитро | 2006 | 1.25,50 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
54 | Нагорний Владислав | 2007 | 1.36,94 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
55 | Ващук Данило | 2005 | 1.37,13 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
56 | Сітовський Денис | 1999 | 0.29,41 | ІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
57 | Костюк Владислав | 2000 | 0.29,63 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
58 | Петрочук Ілля | 2003 | 0.31,35 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
59 | Левчук Владислав | 2002 | 0.32,56 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
60 | Ольшевський Ярослав | 2001 | 0.34,67 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
61 | Кузнецов Станіслав | 2004 | 0.35,20 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
63 | Зиза Денис | 2004 | 0.35,42 | І юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
64 | Кирилюк Кирило | 2004 | 0.37,05 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
65 | Здрок Дмитро | 2002 | 0.37,60 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
66 | Шпак Андрій | 2004 | 0.38,48 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
67 | Ткачук Максим | 2003 | 0.38,79 | ІІ юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
68 | Князєв Владислав | 2004 | 0.39,75 | ІІ юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
69 | Кравчук Анатолій | 2004 | 0.40,13 | ІІ юнацький | 5 | бредихіна І. В. | поза конкурсом |
70 | Кульчинський Ілля | 2004 | 0.41,03 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
71 | Лисковець Артем | 2004 | 0.41,50 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
72 | Марчук Владислав | 2004 | 0.41,70 | ІІ юнацький | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
73 | Ліпша Ілля | 2004 | 0.42,06 | ІІ юнацький | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
74 | Кравчук Віктор | 2004 | 0.44,16 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
75 | Ворошилов Павло | 2003 | 0.45,95 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
76 | Дмитроца Роман | 2003 | 0.46,27 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
77 | Боярчук Валентин | 2004 | 0.47,54 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
78 | Котенко Микита | 2004 | 0.48,63 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
79 | Горбовий Данило | 2001 | 0.48,75 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
80 | Каплан Леонід | 2004 | 0.49,18 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
81 | Петрина Роман | 2004 | 0.49,41 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
82 | Ляшук Данило | 2004 | 0.50,37 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
83 | Макаревич Владислав | 2004 | 0.50,77 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
84 | Цисарук Владислав | 2004 | 0.52,18 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
85 | Попович Арсен | 2004 | 0.55,32 | без розряду | 5 | Бредихіна І. В. | поза конкурсом |
86 | Собалюк Дмитро | 2004 | 1.09,48 | без розряду | 5 | бредихіна І. В. | поза конкурсом |
87 | Шептелей Артем | 2004 | 1.43,22 | без розряду | 3 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
100 м комплексне плавання дівчата
1 | Олійник Аліна | 2005 | 1.41,97 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
2 | Сирота Тетяна | 2005 | 1.46,04 | І юнацький | 4 | Максимюк С. Л. | |
3 | Лелик Олександра | 2005 | 1.47,10 | І юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
4 | Карасійчук Єлизавета | 2005 | 1.48,65 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
5 | Книш Ангеліна | 2004 | 2.00,68 | ІІ юнацький | 4 | Корець Ольга О. | |
6 | Корженевская Дарина | 2005 | 2.12,80 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
7 | Котюн Аліса | 2003 | 1.52,15 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
8 | Шевчук Ангеліна | 2004 | 1.59,29 | ІІ юнацький | 4 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
3 | Войтович Катерина | 2004 | 2.06,65 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
100 м комплексне плавання юнаки
1 | Пінчук Олександр | 2005 | 1.32,16 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
2 | Борошок Богдан | 2005 | 1.36,79 | ІІ юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
3 | Гарбарчук Іван | 2006 | 1.40,95 | ІІ юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
4 | Лагутін Ілля | 2005 | 1.41,07 | ІІ юнацький | 5 | Степанцова Ю. М. | |
5 | Черніка Віктор | 2005 | 1.52,48 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | |
6 | Тимощук Матвій | 2005 | 1.53,73 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
7 | Зінчук Роман | 2005 | 2.09,79 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
8 | Харченко Артур | 2005 | 2.10,63 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
9 | Тачинський Олександр | 2005 | 2.12,50 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
10 | Терехов Даниїл | 2006 | 2.15,95 | без розряду | 5 | Тарасенко Л. І. | |
11 | Яручик Ілля | 2005 | 2.23,70 | без розряду | 4 | Тарасенко Л. І. | |
12 | Матвійчук Андрій | 2005 | 2.26,00 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
13 | Костюк Владислав | 2000 | 1.17,00 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
14 | Сітовський Денис | 1999 | 1.18,15 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
15 | Петрочук Ілля | 2003 | 1.24,06 | ІІІ | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
16 | Ричук Костянтин | 2002 | 1.28,52 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
17 | Киричук Назар | 2002 | 1.29,10 | І юнацький | 4 | Мороз В. В. | поза конкурсом |
18 | Левчук Владислав | 2002 | 1.29,85 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
19 | Здрок Дмитро | 2002 | 1.34,23 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
20 | Ольшевський Ярослав | 2001 | 1.34,70 | І юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
21 | Ліпша Ілля | 2004 | 1.37,40 | ІІ юнацький | 4 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
22 | Янковський Максим | 2003 | 1.40,21 | ІІ юнацький | 5 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
23 | Князєв Владислав | 2004 | 1.40,45 | ІІ юнацький | 5 | Сологуб О. В. | поза конкурсом |
24 | Кульчинський Ілля | 2004 | 1.41,33 | ІІ юнацький | 4 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
25 | Лисковець Артем | 2004 | 1.45,99 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
26 | Кравчук Анатолій | 2004 | 1.46,00 | ІІ юнацький | 5 | Тарасенко Л. І. | поза конкурсом |
27 | Галецький Іван | 2003 | 1.57,00 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
28 | Рябих Ярослав | 2003 | 1.57,05 | без розряду | 5 | Максимюк С. Л. | поза конкурсом |
29 | Ляшук Данило | 2004 | 2.01,00 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
30 | Цисарук Владислав | 2004 | 2.01,88 | без розряду | 5 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
31 | Слободан Владислав | 2004 | 2.02,48 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | поза конкурсом |
32 | Мельничук Андрій | 2003 | 2.22,06 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | поза конкурсом |
200 м комплексне плавання дівчата
1 | Гончарук Єлизавета | 2004 | 3.19,03 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | |
2 | Макаревич Діана | 2004 | 3.19,03 | ІІІ | 5 | Мороз В. В. | |
3 | Дорощук Яна | 2004 | 3.34,20 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | |
4 | Бринза Олександра | 2004 | 3.44,80 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
5 | Пивоварова Владислава | 2004 | 3.50,28 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
6 | Любацевич Іванна | 2004 | 3.51,00 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | |
7 | Седлярук Тетяна | 2004 | 3.58,75 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
8 | Любежаніна Марта | 2004 | 4.05,50 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
9 | Клейменова Анастасія | 2004 | 4.11,63 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
10 | Процюк Яна | 2004 | 6.24,00 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
11 | Дмитрієва Анастасія | 2003 | 3.03,98 | ІІІ | 5 | Корець Олесь О. | поза конкурсом |
12 | Назаренко Юлія | 2003 | 3.33,80 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
13 | Тимощук Аделіна | 2003 | 3.48,38 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
200 м комплексне плавання хлопці
1 | Кузнецов Станіслав | 2004 | 3.10,19 | І юнацький | 4 | Наумова О. В. | |
2 | Медвідь Антон | 2004 | 3.13,98 | І юнацький | 5 | Тихонович А. А. | |
3 | Солтисюк Дмирто | 2004 | 3.16,90 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | |
4 | Зиза Денис | 2004 | 3.17,00 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
5 | Дацюк Андрій | 2004 | 3.19,02 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
6 | Алейник Нікіта | 2004 | 3.21,91 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | |
7 | Шпак Андрій | 2004 | 3.24,47 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | |
8 | Марчук Владислав | 2004 | 3.39,74 | без розряду | 4 | Степанцова Ю. М. | |
9 | Фрончко Тарас | 2004 | 3.40,15 | без розряду | 5 | Тихонович А. А. | |
10 | Кирилюк Кирило | 2004 | 3.40,60 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
11 | Найдюк Владислав | 2004 | 3.43,35 | без розряду | 5 | Мороз В. В. | |
12 | Антонюк Назар | 2004 | 3.50,30 | без розряду | 5 | Самчук В. В. | |
13 | Кравчук Віктор | 2004 | 3.52,44 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
14 | Куява Андрій | 2004 | 3.55,20 | без розряду | 4 | Наумова О. В. | |
15 | Петрина Роман | 2004 | 4.14,88 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | |
16 | Лапуцький Владислав | 2002 | 2.55,80 | ІІІ | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
17 | Ткачук Максим | 2003 | 2.57,43 | ІІІ | 5 | Тихонович А. А. | поза конкурсом |
18 | Волинцев Олексій | 2002 | 3.09,83 | І юнацький | 5 | Корець Ольга О. | поза конкурсом |
19 | Лазарєв Борис | 2003 | 3.24,25 | І юнацький | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
20 | Чубай Давид | 2001 | 3.28,00 | І юнацький | 5 | Мороз В. В. | поза конкурсом |
21 | Мороз Володимир | 2003 | 3.30,50 | без розряду | 5 | Наумова О. В. | поза конкурсом |
Головний суддя змагань – Корець Олесь Олександрович
Головний секретар змагань – Корець Ольга Олександрівна