Естафета 4х100м комбінована змішана
1 | Сачко Каріна Тригоб’юк Аліна Стахір Олексій Мацюк Станіслав |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.56,41 |
2 | Гаць Дмитро Савчук Дмитро Лечно Марія Климович Оксана |
НВК №26 м. Луцьк | 5.17,11 |
50 м вільний стиль дівчата
1 | Князєва Віолетта | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,47 | I р. | 90 |
2 | Січко Тетяна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,99 | I р. | 84 |
3 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,79 | I р. | 76 |
4 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,59 | II р. | 69 |
5 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,09 | II р. | 66 |
6 | Юрченко Катерина | 03 | КДЮСШ №1 Луцьк | 31,63 | II р. | 62 |
7 | Пацак Діана | 01 | НВК №26 | 31,65 | II р. | 62 |
8 | Седлярук Тетяна | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,78 | II р. | 61 |
9 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,66 | II р. | 56 |
10 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,26 | III р. | 47 |
11 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,47 | III р. | 46 |
12 | Лебедь Вікторія | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,60 | III р. | 46 |
13 | Тимощук Аделіна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,70 | III р. | 41 |
14 | Климович Оксана | 03 | НВК №26 | 36,08 | III р. | 39 |
15 | Дейна Кіра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,35 | III р. | 35 |
Афанасьєва Катерина | 97 | Білорусія | 27,37 | кмс | пк | |
Герасимчук Христина | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,73 | Ір. | пк |
50 м вільний стиль хлопці
1 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 25,50 | I р. | 85 |
2 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 25,70 | I р. | 83 |
3 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 25,73 | I р. | 82 |
4 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 26,46 | II р. | 75 |
5 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 26,80 | II р. | 71 |
6 | Костюк Владислав | 01 | КДЮСШ №1 Луцьк | 26,83 | II р. | 71 |
7 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,00 | II р. | 69 |
8 | Ольшевський Ярослав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,06 | II р. | 69 |
9 | Гаць Дмитро | 01 | НВК №26 | 27,20 | II р. | 68 |
10 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,41 | II р. | 66 |
11 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,60 | II р. | 65 |
12 | Конашук Владислав | 01 | НВК №26 | 27,79 | II р. | 63 |
13 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,82 | II р. | 63 |
14 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,83 | II р. | 63 |
15 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,90 | II р. | 62 |
16 | Кучер Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,32 | II р. | 59 |
17 | Юрченко В'ячеслав | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 28,39 | II р. | 59 |
18 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,61 | II р. | 57 |
19 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,62 | II р. | 57 |
20 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,65 | II р. | 57 |
21 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,90 | II р. | 55 |
22 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,91 | II р. | 55 |
23 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,27 | II р. | 53 |
24 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,48 | II р. | 52 |
25 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,50 | II р. | 51 |
26 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,65 | III р. | 50 |
27 | Мельник Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,82 | III р. | 49 |
28 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,85 | III р. | 49 |
29 | Савонюк Сергій | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 29,91 | III р. | 49 |
30 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,17 | III р. | 48 |
31 | Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,36 | III р. | 47 |
32 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,45 | III р. | 46 |
33 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,76 | III р. | 45 |
34 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,00 | III р. | 44 |
35 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,11 | III р. | 43 |
36 | Алєнін Максим | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,12 | III р. | 43 |
37 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,57 | III р. | 41 |
38 | Нерода Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,76 | III р. | 40 |
39 | Кобильчук Назар | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,81 | III р. | 39 |
40 | Кирилюк Кирило | 04 | НВК №26 | 31,90 | III р. | 39 |
41 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,10 | III р. | 38 |
42 | Нагірний Орест | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,16 | III р. | 38 |
43 | Черніка Віктор | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,29 | III р. | 34 |
44 | Дробін Артем | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,48 | ІІІр. | 33 |
45 | Терпіль Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,49 | III р. | 33 |
46 | Котенко Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,62 | I юн. | 33 |
47 | Войдюк Володимир | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,66 | I юн. | 33 |
48 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,86 | I юн. | 32 |
49 | Крезуб Станіслав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,80 | I юн. | 29 |
50 | Клімов Нікіта | 03 | НВК №26 | 34,90 | I юн. | 29 |
51 | Кравець Денис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,09 | I юн. | 28 |
52 | Кумановський Данило | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,35 | I юн. | 28 |
53 | Цисарук Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,16 | I юн. | 23 |
54 | Чемерис Ярослав | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,28 | I юн. | 23 |
55 | Лук'янов Назар | 05 | НВК №26 | 37,55 | I юн. | 22 |
56 | Топорков Ілля | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,23 | II юн. | 21 |
57 | Шевчук Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 42,35 | II юн. | 15 |
Поліщук Костянтин | 97 | СДЮСШОР м.Луцьк | 24,13 | кмс | пк | |
Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 25,15 | Ір. | пк | |
Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 25,49 | Ір. | пк | |
Кукушкін Сергій | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 26,50 | II р. | пк | |
Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,31 | II р. | пк | |
Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,58 | II р. | пк |
50 м брас дівчата
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,10 | кмс | 116 |
2 | Аленіна Анна | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,97 | II р. | 63 |
3 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 40,37 | II р. | 56 |
4 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,15 | II р. | 52 |
5 | Янкович Ольга | 04 | КДЮСШ №1 Луцьк | 41,63 | II р. | 50 |
6 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,77 | II р. | 49 |
7 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 43,35 | III р. | 44 |
8 | Яріш Евеліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 46,65 | III р. | 34 |
9 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 47,16 | III р. | 33 |
10 | Марченко Ірина | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 47,37 | III р. | 32 |
11 | Лещук Уляна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 47,99 | III р. | 31 |
12 | Тимощук Аделіна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 48,85 | I юн. | 29 |
50 м брас хлопці
1 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,19 | I р. | 82 |
2 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,98 | II р. | 75 |
3 | Гаць Дмитро | 01 | НВК №26 | 34,91 | II р. | 69 |
4 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,85 | II р. | 64 |
5 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,96 | II р. | 63 |
6 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 36,09 | II р. | 62 |
7 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 36,26 | II р. | 61 |
8 | Сівак Роман | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 36,50 | II р. | 60 |
9 | Савчук Дмитро | 03 | НВК №26 | 36,62 | II р. | 59 |
10 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 36,65 | II р. | 59 |
11 | Павлишин Геннадій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,17 | II р. | 56 |
12 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,40 | II р. | 54 |
13 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,09 | III р. | 51 |
14 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,26 | III р. | 50 |
15 | Марчук Микола | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 38,42 | III р. | 49 |
16 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,69 | III р. | 48 |
17 | Соловей Тимофій | 04 | НВК №26 | 38,88 | III р. | 48 |
18 | Матюк Юрій | 02 | НВК №26 | 38,96 | III р. | 47 |
19 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 40,29 | III р. | 42 |
20 | Нерода Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,65 | III р. | 38 |
21 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 42,00 | III р. | 37 |
22 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 42,45 | III р. | 35 |
23 | Котенко Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 42,50 | III р. | 35 |
24 | Кумановський Данило | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 42,53 | I юн. | 35 |
25 | Алєнін Максим | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 43,27 | I юн. | 33 |
26 | Нагірний Орест | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 43,66 | I юн. | 32 |
27 | Черніка Віктор | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 44,00 | I юн. | 31 |
28 | Топорков Ілля | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 46,26 | I юн. | 26 |
29 | Шевчук Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 46,31 | I юн. | 26 |
30 | Цисарук Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 48,00 | I юн. | 23 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,79 | Кмс | пк | |
Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 32,40 | Ір. | пк | |
Кравець Денис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | дк |
100 м на батерфляй дівчата
1 | Князєва Віолетта | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:17,95 | II р. | 48 |
2 | Лечно Марія | 03 | НВК №26 | 1:28,30 | III р. | 31 |
3 | Лебедь Вікторія | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:28,73 | III р. | 31 |
Афанасьєва Катерина | 97 | Білорусія | 1:05,13 | кмс | пк |
100 м на батерфляй хлопці
1 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,27 | I р. | 80 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,28 | I р. | 80 |
3 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,61 | I р. | 79 |
4 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:09,50 | II р. | 52 |
5 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:13,95 | III р. | 42 |
6 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:15,35 | III р. | 39 |
7 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:16,24 | III р. | 38 |
8 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:16,70 | III р. | 37 |
9 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:17,30 | III р. | 36 |
10 | Мельник Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:17,30 | III р. | 36 |
10 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:17,55 | III р. | 36 |
12 | Костенко Олесь | 04 | НВК №26 | 1:28,45 | I юн. | 23 |
13 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:30,87 | I юн. | 20 |
Наумов Андрій | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 59,71 | Ір. | пк | |
Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,10 | Ір. | пк | |
Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:09,45 | II р. | пк |
100 м на спині дівчата
1 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:09,69 | I р. | 83 |
2 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:11,91 | I р. | 74 |
3 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,49 | II р. | 53 |
4 | Седлярук Тетяна | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:23,58 | III р. | 45 |
5 | Янкович Ольга | 04 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:24,13 | III р. | 44 |
6 | Тимощук Аделіна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:28,13 | III р. | 37 |
7 | Силантьєва Анна | 02 | НВК №26 | 1:36,39 | I юн. | 27 |
100 м на спині хлопці
1 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,63 | I р. | 93 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:02,38 | I р. | 88 |
3 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:05,16 | II р. | 76 |
4 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:10,24 | II р. | 58 |
5 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:10,45 | II р. | 58 |
6 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:11,69 | II р. | 55 |
7 | Нестеровський Артем | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:17,45 | III р. | 42 |
8 | Кобильчук Назар | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:26,91 | I юн. | 28 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:00,15 | Ір. | пк | |
Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:11,59 | II р. | пк | |
Потапчук Ігор | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | дк |
200 м вільний стиль дівчата
1 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:22,58 | I р. | 69 |
2 | Січко Тетяна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:31,27 | II р. | 56 |
3 | Климович Оксана | 03 | НВК №26 | 2:53,43 | III р. | 35 |
Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:11,38 | кмс | пк |
200 м вільний стиль хлопці
1 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:06,98 | I р. | 74 |
2 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:14,37 | II р. | 62 |
3 | Ольшевський Ярослав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:14,49 | II р. | 62 |
4 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:17,58 | II р. | 57 |
5 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:20,41 | II р. | 53 |
6 | Юрченко В'ячеслав | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 2:22,57 | II р. | 50 |
7 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:23,55 | II р. | 49 |
8 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:31,62 | III р. | 41 |
9 | Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:32,78 | III р. | 40 |
10 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:39,45 | III р. | 34 |
11 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:39,95 | III р. | 34 |
12 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:41,04 | III р. | 34 |
13 | Алєнін Максим | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:48,33 | I юн. | 29 |
14 | Кирилюк Кирило | 04 | НВК №26 | 2:52,68 | I юн. | 26 |
15 | Нерода Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:56,60 | I юн. | 24 |
16 | Черніка Віктор | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:59,23 | I юн. | 23 |
Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:08,12 | пк |
200 м брас дівчата
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:45,30 | I р. | 91 |
2 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:07,78 | II р. | 58 |
3 | Аленіна Анна | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:17,00 | II р. | 49 |
4 | Марченко Ірина | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:36,73 | III р. | 36 |
200 м брас хлопці
1 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:51,32 | II р. | 57 |
2 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:51,92 | II р. | 56 |
3 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:53,22 | II р. | 55 |
4 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:53,35 | II р. | 54 |
5 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:55,34 | II р. | 52 |
6 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:59,30 | III р. | 48 |
7 | Савчук Дмитро | 03 | НВК №26 | 3:02,41 | III р. | 46 |
8 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:03,85 | III р. | 45 |
9 | Павлишин Геннадій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:06,83 | III р. | 42 |
10 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:20,53 | III р. | 33 |
11 | Соловей Тимофій | 04 | НВК №26 | 3:21,13 | III р. | 33 |
12 | Нерода Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:25,57 | I юн. | 30 |
13 | Черніка Віктор | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:32,16 | I юн. | 27 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:37,50 | пк |
200 м комплексне плавання дівчата
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:33,00 | I р. | 80 |
2 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:40,07 | I р. | 68 |
200 м комплексне плавання хлопці
1 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:19,73 | I р. | 83 |
2 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:28,96 | II р. | 66 |
3 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:29,89 | II р. | 65 |
4 | Гаць Дмитро | 01 | НВК №26 | 2:34,55 | II р. | 58 |
5 | Кучер Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:34,98 | II р. | 58 |
6 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:35,53 | II р. | 57 |
7 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:37,41 | II р. | 55 |
8 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:46,50 | III р. | 45 |
9 | Мельник Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:53,12 | III р. | 39 |
10 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:53,90 | III р. | 39 |
11 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:56,32 | III р. | 37 |
12 | Кобильчук Назар | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:03,63 | III р. | 32 |
13 | Квітченко Микита | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:07,67 | I юн. | 30 |
Наумов Андрій | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:15,33 | кмс | пк | ||
Поліщук Костянтин | 97 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:15,56 | кмс | пк |
400 м вільний стиль дівчата
1 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:07,81 | II р. | 62 |
Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 4:51,76 | Ір. | пк |
400 м вільний стиль хлопці
1 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 4:58,35 | II р. | 53 |
2 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:02,32 | II р. | 51 |
3 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:02,69 | II р. | 50 |
4 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:14,33 | III р. | 44 |
Естафета 4х100м вільний стиль дівчата
1 | Дмитрієва Анастасія Князєва Віолетта Сачко Каріна Ахмедова Дана |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.22,46 |
2 | Пацак Діана Климович Оксана Лечно Марія Селантєва Анна |
НВК №26 м. Луцьк | 5.19,30 |
Естафета 4х100м вільний стиль хлопці
1 | Стахір Олексій Мацюк Станіслав Пивовар Денис Костюк Анатолій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 3.44,45 |
2 | Кондратюк Юрій Зиза Денис Солтисюк дмитро Сєрков Даниїл |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.19,32 |
3 | Мельник Юрій Дацюк Андрій Кузнецов Станіслав Пінчук Олександр |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.25,20 |
4 | Конашук Владислав Савчук Дмитро Матюк Юрій Гаць Дмитро |
НВК №26 м. Луцьк | 4.37,59 |
Естафета 4х100м вільний стиль змішана
1 | Дмитрієва Анастасія Тригоб’юк Аліна Стахір Олексій Мацюк Станіслав |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4,27,99 |
2 | Лечно Марія Климович Оксана Конашук Владислав Гаць Дмитро |
НВК №26 м. Луцьк | 4.38,35 |
50 м батерфляй дівчата
1 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,50 | II р. | 60 |
2 | Лебедь Вікторія | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,16 | III р. | 42 |
3 | Лечно Марія | 03 | НВК №26 | 39,48 | III р. | 34 |
4 | Тимощук Аделіна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 40,21 | III р. | 32 |
5 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,57 | I юн. | 28 |
Афанасьєва Катерина | 97 | Білорусія | 27,90 | кмс | пк | |
Герасимчук Христина | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,30 | Ір. | пк | |
Веремчук Даша | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | дк |
50 м батерфляй хлопці
1 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 26,80 | кмс | 97 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,37 | I р. | 89 |
3 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,59 | I р. | 86 |
4 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,86 | I р. | 83 |
5 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,87 | I р. | 73 |
6 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 30,32 | II р. | 62 |
7 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,04 | II р. | 57 |
8 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,25 | II р. | 56 |
9 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,48 | II р. | 55 |
10 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,60 | II р. | 54 |
11 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,35 | II р. | 50 |
12 | Мельник Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,27 | III р. | 45 |
13 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,38 | III р. | 45 |
14 | Павлишин Геннадій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 33,84 | III р. | 43 |
15 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,00 | III р. | 42 |
16 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,34 | III р. | 40 |
17 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,50 | III р. | 40 |
18 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 34,83 | III р. | 38 |
19 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,68 | III р. | 36 |
20 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 36,73 | III р. | 32 |
21 | Квітченко Микита | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,05 | I юн. | 31 |
22 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,82 | I юн. | 29 |
23 | Крезуб Станіслав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,95 | I юн. | 29 |
24 | Костенко Олесь | 04 | НВК №26 | 38,09 | I юн. | 28 |
25 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,55 | I юн. | 27 |
26 | Чемерис Ярослав | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 38,86 | I юн. | 27 |
Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 27,11 | І р. | пк | |
Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,10 | ІІ р. | пк | |
Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,15 | ІІ р. | пк | |
Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 29,38 | ІІ р. | пк | |
Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,00 | II р. | пк | |
Кобильчук Назар | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | дк |
50 м на спині дівчата
1 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,49 | кмс | 95 |
2 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,80 | кмс | 92 |
3 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,21 | II р. | 64 |
4 | Седлярук Тетяна | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,28 | II р. | 53 |
5 | Снитюк Богдана | 03 | НВК №26 | 37,71 | II р. | 50 |
6 | Лечно Марія | 03 | НВК №26 | 38,75 | III р. | 46 |
7 | Янкович Ольга | 04 | КДЮСШ №1 Луцьк | 39,87 | III р. | 42 |
8 | Тимощук Аделіна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 40,46 | III р. | 39 |
9 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 43,20 | III р. | 32 |
10 | Силантьєва Анна | 02 | НВК №26 | 44,86 | I юн. | 28 |
50 м на спині хлопці
1 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,84 | I р. | 99 |
2 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,20 | I р. | 94 |
3 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 29,70 | I р. | 88 |
4 | Гаць Дмитро | 01 | НВК №26 | 31,24 | II р. | 73 |
5 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 31,44 | II р. | 71 |
6 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 32,00 | II р. | 67 |
7 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 35,80 | III р. | 46 |
8 | Терпіль Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 37,92 | III р. | 38 |
9 | Топорков Ілля | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,26 | I юн. | 28 |
10 | Потапчук Ігор | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 41,80 | I юн. | 27 |
Куява Богдан | СДЮСШОР м.Луцьк | 28,42 | І р. | пк |
100 м вільний стиль дівчата
1 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:07,87 | II р. | 64 |
2 | Юрченко Катерина | 03 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:11,49 | II р. | 54 |
3 | Климович Оксана | 03 | НВК №26 | 1:15,25 | III р. | 45 |
4 | Дейна Кіра | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:26,98 | I юн. | 27 |
Афанасьєва Катерина | 97 | Білорусія | 59,99 | кмс | пк | |
Пацак Діана | 01 | НВК №26 | 1:11,90 | ІІ р. | пк |
100 м вільний стиль хлопці
1 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 55,33 | кмс | 87 |
2 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 55,40 | кмс | 87 |
3 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 58,43 | I р. | 71 |
4 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 59,38 | I р. | 68 |
5 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 59,62 | II р. | 66 |
6 | Костюк Владислав | 01 | КДЮСШ №1 Луцьк | 59,92 | II р. | 65 |
7 | Ольшевський Ярослав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:00,16 | II р. | 65 |
8 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:00,54 | II р. | 63 |
9 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:00,84 | II р. | 62 |
10 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:01,15 | II р. | 61 |
11 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:02,45 | II р. | 57 |
12 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:02,54 | II р. | 57 |
13 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:02,60 | II р. | 57 |
14 | Юрченко В'ячеслав | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:02,62 | II р. | 57 |
15 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:02,80 | II р. | 56 |
16 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:03,41 | II р. | 54 |
17 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:03,48 | II р. | 54 |
18 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:03,59 | II р. | 54 |
19 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:03,82 | II р. | 53 |
20 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:03,84 | II р. | 53 |
21 | Божик Данило | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:05,00 | II р. | 50 | |
22 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:05,10 | II р. | 49 |
23 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:06,10 | II р. | 47 |
24 | Нестеровський Артем | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:07,00 | II р. | 45 |
25 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:07,30 | III р. | 44 |
26 | Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:07,50 | III р. | 44 |
27 | Савонюк Сергій | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:08,10 | III р. | 43 |
28 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:08,60 | III р. | 41 |
29 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:10,15 | III р. | 38 |
30 | Алєнін Максим | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:10,68 | III р. | 37 |
31 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:10,93 | III р. | 37 |
32 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:11,60 | III р. | 36 |
33 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:12,27 | III р. | 35 |
34 | Нагірний Орест | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:12,77 | III р. | 34 |
35 | Кирилюк Кирило | 04 | НВК №26 | 1:12,98 | III р. | 34 |
36 | Квітченко Микита | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:18,05 | I юн. | 27 |
37 | Клімов Нікіта | 03 | НВК №26 | 1:18,32 | I юн. | 26 |
38 | Кумановський Данило | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,18 | I юн. | 25 |
39 | Котенко Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:20,24 | I юн. | 24 |
40 | Кравець Денис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:22,98 | I юн. | 21 |
41 | Чемерис Ярослав | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:24,35 | I юн. | 20 |
Поліщук Костянтин | 97 | СДЮСШОР м.Луцьк | 52,98 | кмс | пк | |
Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 53,86 | кмс | пк | |
Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м.Луцьк | 56,88 | І р. | пк | |
Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 57,20 | І р. | пк | |
Кукушкін Сергій | 00 | КДЮСШ №1 Луцьк | 59,50 | I р. | пк | |
Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:00,52 | ІІ р. | пк |
100 м брас дівчата
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:12,62 | мс | 112 |
2 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:26,50 | II р. | 59 |
3 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:28,38 | II р. | 55 |
4 | Аленіна Анна | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:29,77 | II р. | 52 |
5 | Седлярук Тетяна | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:32,13 | II р. | 48 |
6 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:34,10 | III р. | 44 |
7 | Янкович Ольга | 04 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:36,16 | III р. | 41 |
8 | Яріш Евеліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:41,70 | III р. | 34 |
9 | Марченко Ірина | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:42,50 | III р. | 33 |
10 | Лещук Уляна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:51,03 | I юн. | 25 |
100м брас хлопці
1 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:13,62 | I р. | 73 |
2 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:14,28 | II р. | 70 |
3 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,60 | II р. | 56 |
4 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,73 | II р. | 55 |
5 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,79 | II р. | 55 |
6 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:20,00 | II р. | 55 |
7 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:20,07 | II р. | 55 |
8 | Сівак Роман | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:20,23 | II р. | 54 |
9 | Павлишин Геннадій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:21,50 | II р. | 51 |
10 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:21,66 | II р. | 51 |
11 | Савчук Дмитро | 03 | НВК №26 | 1:22,16 | II р. | 50 |
12 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:22,84 | III р. | 49 |
13 | Марчук Микола | 02 | КДЮСШ №1 Луцьк | 1:24,03 | III р. | 46 |
14 | Соловей Тимофій | 04 | НВК №26 | 1:28,25 | III р. | 39 |
15 | Нагірний Орест | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:35,07 | I юн. | 30 |
16 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:35,13 | I юн. | 30 |
17 | Кумановський Данило | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:36,29 | I юн. | 29 |
18 | Котенко Микита | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:37,40 | I юн. | 28 |
19 | Чемерис Ярослав | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:40,20 | I юн. | 25 |
20 | Цисарук Владислав | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:43,07 | I юн. | 23 |
21 | Шевчук Андрій | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:46,11 | б/р | 20 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:07,89 | кмс | пк | |
Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 1:19,48 | ІІ р. | пк |
200 м батерфляй дівчата
1 | Лебедь Вікторія | 07 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:11,55 | III р. | 32 |
Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:33,50 | І р. | пк |
200 м батерфляй хлопці
1 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:18,28 | I р. | 74 |
2 | Костенко Олесь | 04 | НВК №26 | 3:16,30 | I юн. | 22 |
Наумов Андрій | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:13,55 | І р. | пк |
200 м на спині дівчата
1 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:31,41 | I р. | 76 |
2 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:35,65 | I р. | 69 |
3 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:49,23 | II р. | 52 |
4 | Аленіна Анна | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 3:14,65 | III р. | 32 |
5 | Силантьєва Анна | 02 | НВК №26 | 3:28,30 | I юн. | 26 |
200 м на спині хлопці
1 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:14,83 | I р. | 85 |
2 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:27,09 | II р. | 63 |
3 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:39,12 | III р. | 48 |
4 | Нестеровський Артем | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:39,15 | III р. | 48 |
5 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:46,13 | III р. | 42 |
6 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:49,65 | III р. | 39 |
7 | Мельник Юрій | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:55,65 | III р. | 34 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 2:20,44 | І р. | пк |
400 м комплексне плавання дівчата
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:35,66 | I р. | 68 |
2 | Лечно Марія | 03 | НВК №26 | 6:39,82 | III р. | 38 |
400 м комплексне плавання хлопці
1 | Гаць Дмитро | 01 | НВК №26 | 5:32,49 | II р. | 56 |
2 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:32,76 | II р. | 56 |
3 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:37,09 | II р. | 53 |
4 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м.Луцьк | 5:41,63 | II р. | 51 |
Наумов Андрій | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 4:52,92 | І р. | пк |
800 м вільний стиль дівчата
1 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м.Луцьк | 10:33,04 | II р. | 61 |
Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м.Луцьк | 10:20,08 | І р. | пк |
Естафета 4х100м змішана дівчата
1 | Сачко Каріна Ахмедова Дана Дмитрієва Анастасія Тригоб’юк Аліна |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.48,40 |
Естафета 4х100м змішана хлопці
1 | Мацюк Станіслав Пивовар Денис Костюк Анатолій Стахір Олексій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.19,54 |
2 | Зиза Денис Сєрков Даниїл Солтисюк Дмитро Кондратюк Юрій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.49,27 |
3 | Кузнецов Станіслав Дацюк Андрій Пінчук Олександр Мельник Юрій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.54,28 |
4 | Конашук Владислав Савчук дмитро Гаць Дмитро Матюк Юрій |
НВК №26 м. Луцьк | 5.11,45 |
Головний суддя змагань Корець О.О.
Головний секретар Степанцова Ю.М.