100 м комплексне плавання дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Мостович Катерина | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:12,32 | I р. | 73 |
2 | Баєва Марія | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,03 | III р. | 39 |
100 м комплексне плавання дівчата 2000р. н. та молодші
1 | Макаревич Діана | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:24,61 | II р. | 42 |
2 | Єрмолаєва Анастасія | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,86 | III р. | 37 |
100 м комплексне плавання хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Наумов Андрій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:01,10 | кмс | 96 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:05,09 | I р. | 76 |
3 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:12,77 | II р. | 52 |
4 | Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:13,71 | II р. | 49 |
5 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:14,71 | II р. | 47 |
6 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:17,70 | III р. | 41 |
7 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:18,48 | III р. | 40 |
8 | Петрущенко Атнон | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,47 | III р. | 38 |
9 | Супрунюк-Мурашко Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,66 | III р. | 38 |
10 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,90 | III р. | 38 |
11 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:20,99 | III р. | 36 |
12 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:21,03 | III р. | 36 |
13 | Поляков Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:21,35 | III р. | 36 |
14 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:22,03 | III р. | 35 |
15 | Сахнік Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:22,18 | III р. | 34 |
16 | Кравчук Роман | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:24,48 | III р. | 31 |
17 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:24,54 | III р. | 31 |
18 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:26,80 | I юн. | 28 |
Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк | |||
Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк | |||
Медвідь Антон | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк | |||
Ревуцький Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк | |||
Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк |
50 м вільний стиль дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Юлія | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,45 | мс | 122 |
2 | Прибиш Анна | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,80 | мс | 115 |
3 | Степанцова Ольга | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 27,99 | кмс | 96 |
4 | Залевська Галина | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,39 | I р. | 80 |
5 | Баєва Марія | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 32,98 | II р. | 54 |
50 м вільний стиль дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Січко Тетяна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,48 | I р. | 79 |
2 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,93 | I р. | 75 |
3 | Мартинюк Дарина | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 30,05 | I р. | 74 |
4 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 30,90 | II р. | 67 |
5 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,99 | II р. | 59 |
6 | Єрмолаєва Анастасія | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,29 | III р. | 43 |
7 | Клейменова Анастасія | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,39 | III р. | 42 |
8 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 38,14 | I юн. | 33 |
50 м вільний стиль хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 25,23 | I р. | 89 |
2 | Королюк Іван | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 26,16 | II р. | 78 |
50 м вільний стиль хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 24,95 | I р. | 93 |
2 | Карасійчук Антон | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 25,47 | I р. | 86 |
3 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 25,48 | I р. | 85 |
4 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,33 | II р. | 76 |
5 | Смаль Олексій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,77 | II р. | 71 |
6 | Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,79 | II р. | 71 |
7 | Кукушкін Сергій | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 26,84 | II р. | 71 |
8 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,94 | II р. | 70 |
9 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 27,13 | II р. | 68 |
10 | Ольшевський Ярослав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,04 | II р. | 61 |
11 | Костюк Владислав | 01 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 28,22 | II р. | 60 |
12 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,37 | II р. | 59 |
13 | Тімощук Денис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,50 | II р. | 58 |
14 | Кучер Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,53 | II р. | 58 |
15 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,60 | II р. | 57 |
16 | Токар Дмитро | 00 | НВК № 26 | 28,65 | II р. | 57 |
17 | Гаць Дмитро | 01 | НВК № 26 | 28,67 | II р. | 57 |
18 | Волчков Ілля | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,90 | II р. | 55 |
19 | Мельник Микола | 00 | НВК № 26 | 29,14 | II р. | 54 |
20 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,19 | II р. | 53 |
21 | Прокопець Олександр | 01 | НВК № 26 | 29,27 | II р. | 53 |
22 | Мельник Дмитро | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 30,33 | III р. | 47 |
23 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 30,46 | III р. | 46 |
24 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,04 | III р. | 43 |
25 | Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,50 | III р. | 41 |
26 | Князєв Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,79 | III р. | 40 |
27 | Мурашко-Супрунюк Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 32,27 | III р. | 38 |
28 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 33,44 | III р. | 34 |
29 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 33,93 | I юн. | 32 |
30 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,06 | I юн. | 31 |
31 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,10 | I юн. | 31 |
32 | Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,47 | I юн. | 30 |
33 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,72 | I юн. | 29 |
34 | Бугай Юрій | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,06 | I юн. | 28 |
35 | Ревуцький Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,09 | I юн. | 28 |
36 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,22 | I юн. | 28 |
37 | Медьвідь Антон | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,37 | I юн. | 28 |
38 | Фрончко Тарас | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,50 | I юн. | 27 |
39 | Кульчинський Ілля | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 36,47 | I юн. | 25 |
40 | Кравчук Роман | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 36,80 | I юн. | 24 |
Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | дк |
50 м брас дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Баєва Марія | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 43,57 | III р. | 43 |
50 м брас дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,60 | I р. | 86 |
2 | Мотозюк Олександра | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 38,08 | II р. | 68 |
3 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,58 | II р. | 59 |
4 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,71 | II р. | 59 |
5 | Гончарук Єлизавета | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,90 | II р. | 53 |
6 | Конрад Діана | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 42,91 | III р. | 45 |
7 | Лобацевич Іванна | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 43,40 | III р. | 44 |
9 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 43,91 | III р. | 42 |
10 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 44,50 | III р. | 40 |
11 | Єрмолаєва Анастасія | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 47,17 | III р. | 33 |
50 м брас хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Гурський Леонід | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,54 | I р. | 100 |
2 | Демчук Сергій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,55 | I р. | 100 |
50 м брас хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Жовтобрух Богдан | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 31,96 | I р. | 95 |
2 | Жовтобрух Роман | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 32,71 | I р. | 87 |
3 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,29 | II р. | 73 |
4 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,66 | II р. | 71 |
5 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,10 | II р. | 68 |
6 | Алейник Ігор | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,16 | II р. | 68 |
7 | Андрійчук Віталій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 36,89 | II р. | 57 |
8 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 37,04 | II р. | 56 |
9 | Мучак Давид | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 37,48 | II р. | 54 |
10 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 37,62 | III р. | 53 |
11 | Валецький Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 38,62 | III р. | 49 |
12 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,27 | III р. | 46 |
13 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,39 | III р. | 46 |
14 | Павлишин Генадій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,60 | III р. | 45 |
15 | Здрок Дмитро | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,70 | III р. | 44 |
16 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,75 | III р. | 44 |
17 | Біран Дмитро | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,75 | III р. | 44 |
18 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,79 | III р. | 44 |
19 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,89 | III р. | 44 |
20 | Максимюк Ігор | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,61 | III р. | 41 |
21 | Федоренко Олександр | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,73 | III р. | 40 |
22 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,77 | III р. | 40 |
23 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,90 | III р. | 40 |
24 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 41,01 | III р. | 39 |
25 | П'янтковський Максим | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 41,19 | III р. | 39 |
26 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 41,35 | III р. | 38 |
27 | Савун Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 41,57 | III р. | 38 |
28 | Ревуцький Богдан | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 44,39 | I юн. | 30 |
29 | Кравчук Роман | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 44,69 | I юн. | 29 |
30 | Каплан Леонід | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 46,41 | I юн. | 26 |
31 | Лисковець Артем | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 47,30 | I юн. | 24 |
100 м батерфляй дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Юлія | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:04,48 | кмс | 94 |
2 | Герасимчук Христина | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:11,08 | I р. | 66 |
100 м батерфляй дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:20,55 | II р. | 43 |
2 | Князєва Віолета | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,91 | III р. | 32 |
100 м батерфляй хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Павлюк Владислав | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 1:12,38 | III р. | 46 |
2 | Денека Олег | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:13,57 | III р. | 43 |
100 м батерфляй хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 58,95 | кмс | 93 |
2 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:07,80 | II р. | 57 |
3 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:09,19 | II р. | 53 |
4 | Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:10,98 | II р. | 49 |
5 | Петрущенко Атнон | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:18,58 | III р. | 34 |
100 м на спині дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:06,65 | кмс | 98 |
2 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:11,33 | I р. | 76 |
3 | Олійник Аліна | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:24,01 | III р. | 44 |
100 м на спині хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:04,06 | I р. | 80 |
100 м на спині хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:04,70 | I р. | 77 |
2 | Петрочук Ілля | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:05,50 | II р. | 74 |
3 | Ярощук Данило | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:12,80 | III р. | 52 |
4 | Андрусік Сергій | 00 | НВК № 26 | 1:13,92 | III р. | 49 |
5 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:14,83 | III р. | 47 |
6 | Фрончко Тарас | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:29,48 | I юн. | 26 |
200 м вільний стиль дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Прибиш Анна | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:06,17 | мс | 109 |
2 | Степанцова Ольга | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:13,74 | кмс | 86 |
3 | Залевська Галина | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:42,42 | II р. | 44 |
200 м вільний стиль дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Мартинюк Дарина | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:25,70 | I р. | 64 |
2 | Січко Тетяна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:29,35 | II р. | 59 |
3 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:31,50 | II р. | 56 |
4 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:43,54 | III р. | 43 |
5 | Клейменова Анастасія | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:59,29 | III р. | 31 |
6 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:12,38 | I юн. | 25 |
200 м вільний стиль хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:11,10 | I р. | 67 |
2 | Королюк Іван | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:19,11 | II р. | 55 |
200 м вільний стиль хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Смаль Олексій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:05,42 | I р. | 78 |
2 | Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:06,15 | I р. | 77 |
3 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:06,76 | I р. | 76 |
4 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:11,46 | I р. | 67 |
5 | Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:11,80 | I р. | 66 |
6 | Карасійчук Антон | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:14,03 | II р. | 63 |
7 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:19,53 | II р. | 55 |
8 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:19,85 | II р. | 54 |
9 | Кукушкін Сергій | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:20,20 | II р. | 54 |
10 | Токар Дмитро | 00 | НВК № 26 | 2:20,90 | II р. | 53 |
11 | Тімощук Денис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:27,09 | III р. | 46 |
12 | Кучер Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:29,73 | III р. | 43 |
13 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:29,74 | III р. | 43 |
14 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:30,34 | III р. | 42 |
15 | Костюк Владислав | 01 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:30,54 | III р. | 42 |
16 | Гаць Дмитро | 01 | НВК № 26 | 2:30,67 | III р. | 42 |
17 | Божик Данило | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:31,19 | III р. | 41 |
18 | Мурашко-Супрунюк Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:34,00 | III р. | 39 |
19 | Ольшевський Ярослав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:34,01 | III р. | 39 |
20 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:36,27 | III р. | 37 |
21 | Мельник Микола | 00 | НВК № 26 | 2:37,87 | III р. | 36 |
22 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:40,89 | III р. | 34 |
23 | Князєв Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:43,40 | III р. | 32 |
24 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:45,45 | III р. | 30 |
25 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:45,57 | III р. | 30 |
26 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:47,04 | I юн. | 29 |
27 | Боярський Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:48,16 | I юн. | 29 |
28 | Сахнік Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:54,20 | I юн. | 25 |
29 | Прокопець Олександр | 01 | НВК № 26 | 2:57,35 | I юн. | 24 |
30 | Мельник Дмитро | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:01,29 | I юн. | 22 |
31 | Бугай Юрій | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:02,92 | I юн. | 21 |
200 м брас дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:57,46 | I р. | 70 |
2 | Мотозюк Олександра | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:02,87 | II р. | 64 |
3 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:03,81 | II р. | 63 |
4 | Гончарук Єлизавета | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:16,53 | II р. | 50 |
5 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:17,98 | II р. | 49 |
6 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:21,48 | III р. | 46 |
7 | Лобацевич Іванна | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:25,06 | III р. | 43 |
8 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:28,82 | III р. | 40 |
9 | Конрад Діана | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:43,45 | III р. | 32 |
200 м брас хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Демчук Сергій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:31,41 | I р. | 87 |
2 | Гурський Леонід | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:31,61 | I р. | 87 |
3 | Алейник Ігор | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:37,79 | I р. | 75 |
200 м брас хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:42,94 | II р. | 67 |
2 | Жовтобрух Богдан | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:47,21 | II р. | 61 |
3 | Жовтобрух Роман | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:50,23 | II р. | 58 |
4 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:55,95 | II р. | 52 |
5 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:59,60 | III р. | 48 |
6 | Мучак Давид | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:02,00 | III р. | 46 |
7 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:02,63 | III р. | 46 |
8 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:05,05 | III р. | 44 |
9 | Андрійчук Віталій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:06,58 | III р. | 42 |
10 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:07,23 | III р. | 42 |
11 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:08,16 | III р. | 41 |
12 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:09,79 | III р. | 40 |
13 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:09,83 | III р. | 40 |
14 | Валецький Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:10,37 | III р. | 39 |
15 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:10,72 | III р. | 39 |
16 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:11,45 | III р. | 39 |
17 | Біран Дмитро | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:11,50 | III р. | 39 |
18 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:12,94 | III р. | 38 |
19 | Здрок Дмитро | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:13,32 | III р. | 37 |
20 | Павлишин Геннадій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:18,64 | III р. | 34 |
21 | Дудко Олександр | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:30,30 | I юн. | 28 |
22 | Поляков Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:30,60 | I юн. | 28 |
23 | Каплан Леонід | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:54,00 | 19 |
400 м комплексне плавання дівчата 2000 р.н. та молодші
1 | Макаревич Діана | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 6:37,30 | III р. | 38 |
400 м комплексне плавання хлопці 1999 р.н. та старші
1 | Смаль Антон | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 4:36,13 | кмс | 109 |
400 м комплексне плавання хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Наумов Андрій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 4:56,57 | I р. | 82 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 5:05,40 | I р. | 74 |
3 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 5:29,23 | II р. | 57 |
4 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 5:45,50 | II р. | 49 |
5 | Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 5:54,46 | III р. | 45 |
6 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 6:12,80 | III р. | 38 |
7 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 6:20,90 | III р. | 35 |
8 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 6:20,90 | III р. | 35 |
9 | Медьвідь Антон | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 7:06,03 | 24 |
Естафета 4 х 50 м комбінована змішана 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Юлія Степанцова Ольга Наумов Андрій Мацюк Станіслав |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.00,11 |
2 | Демчук Сергій Гончарук Єлизавета Мартинюк Михайло Тригуб’юк Аліна |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.16,15 |
Естафета 4 х 50 м комбінована змішана 2000 р.н. та молодші
1 | Музічко Анастасія Мотозюк Олександра Стахір Олексій Куява Богдан |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.04,63 |
2 | Мартинюк Дарина Сарновська-Шевчук Софія Костюк Анатолій Кушнірук Гліб |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.10,24 |
3 | Петрочук Ілля Левчук Владислав Конрад Діана Князєва Віолетта |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.14,02 |
4 | Макаревич Діана Назаренко Юлія Ярощук Данило Левчук Андрій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.21,27 |
5 | Олійник Аліна Лобацевич Іванна Пивовар Денис Пасюта Максим |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.25,70 |
6 | Мороз Микола Музичко Євген Грисюк Олександра Заблоцька Вікторія |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.30,75 |
Естафета 8х50 м вільний стиль змішана
1 | Залевська Галина Петрочук Ілля Смаль Юлія Дуда Андрій Степанцова Ольга Мацюк Станіслав Князєва Віолетта Наумов Андрій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 3.38,71 |
2 | Музичко Анастасія Мартинюк Дарина Герасимчук Христина Мотозюк Олександра Куява Богдан Демчук Сергій Стахір Олексій Костюк Анатолій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 3.40,67 |
3 | Сарновська-Шевчук Софія Тригуб’юк Аліна Січко Тетяна Антонюк Олександра Кушнірук Гліб Маритнюк Михайло Алейник Ігор Музичко Євген |
СДЮСШОР м. Луцьк | 3.56,25 |
4 | Сирота Тетяна Андрощук Олександра Сачко Каріна Ахмедова Дана Мурашко-Супронюк Назар Кучер Назар Бикирюк Артем Карасійчук Антон |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.05,00 |
5 | Левчук Андрій Бейда Владислав Пацик Олександра Гончарук Єлизавета Макаревич Діана Ярощук Данило Тімощук Денис Назаренко Юлія |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.08,80 |
6 | Андрійчук Віталій Седлярук Тетяна Терлецький Олександр Клейменова Анастасія Пасюта Максим Лобацевич Іванна Пивовар Денис Олійник Аліна |
СДЮСШОР м. Луцьк | 4.20,48 |
50 м на спині дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 32,11 | I р. | 88 |
2 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 33,20 | I р. | 78 |
3 | Олійник Аліна | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,70 | III р. | 42 |
4 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,75 | III р. | 42 |
5 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 43,50 | III р. | 31 |
50 м на спині хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,70 | I р. | 88 |
50 м на спині хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,77 | I р. | 87 |
2 | Петрочук Ілля | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 30,42 | II р. | 80 |
3 | Андрусік Сергій | 00 | НВК № 26 | 32,18 | II р. | 66 |
4 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,63 | III р. | 47 |
5 | Мучак Давид | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 37,20 | III р. | 40 |
6 | Нестеровський Артем | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 37,81 | III р. | 38 |
7 | Фрончко Тарас | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 39,15 | I юн. | 34 |
8 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,12 | I юн. | 31 |
9 | Кульчинський Ілля | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 40,13 | I юн. | 31 |
10 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 42,29 | I юн. | 26 |
11 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 44,22 | II юн. | 22 |
50 м батерфляй дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Юлія | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 27,79 | кмс | 121 |
2 | Герасимчук Христина | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,50 | I р. | 74 |
50 м батерфляй дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 32,33 | II р. | 67 |
2 | Князєва Віолета | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 34,31 | II р. | 55 |
3 | Карасійчук Єлизавета | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 41,18 | I юн. | 29 |
4 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 45,96 | I юн. | 20 |
50 м батерфляй хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Денека Олег | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 29,62 | II р. | 67 |
2 | Павлюк Владислав | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 30,17 | II р. | 63 |
50 м батерфляй хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 26,23 | кмс | 104 |
2 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 28,40 | I р. | 78 |
3 | Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 31,13 | II р. | 57 |
4 | Андрусік Сергій | 00 | НВК № 26 | 31,27 | II р. | 56 |
5 | Петрущенко Атнон | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 32,96 | III р. | 47 |
6 | Біран Дмитро | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 33,32 | III р. | 45 |
7 | Соловйов Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 35,42 | III р. | 37 |
8 | Валецький Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 36,47 | III р. | 33 |
9 | Луценко Сергій | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 43,19 | II юн. | 18 |
100 м вільний стиль дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Прибиш Анна | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 57,43 | мс | 120 |
2 | Степанцова Ольга | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:01,36 | кмс | 91 |
3 | Залевська Галина | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:06,55 | II р. | 68 |
100 м вільний стиль дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Мартинюк Дарина | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:06,00 | I р. | 70 |
2 | Січко Тетяна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:07,07 | II р. | 66 |
3 | Антонюк Олександра | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:09,30 | II р. | 59 |
4 | Тригоб'юк Аліна | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:09,38 | II р. | 59 |
5 | Андрощук Олександра | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:14,19 | III р. | 47 |
6 | Клейменова Анастасія | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:20,55 | III р. | 36 |
7 | Грисюк Олександра | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:30,78 | I юн. | 24 |
100 м вільний стиль хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Антон | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 53,34 | кмс | 101 |
2 | Романенко Роман | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 55,38 | кмс | 87 |
3 | Королюк Іван | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 59,34 | I р. | 68 |
100 м вільний стиль хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Міщук Дмитро | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 56,43 | I р. | 81 |
2 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 56,78 | I р. | 79 |
3 | Карасійчук Антон | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 57,41 | I р. | 76 |
4 | Смаль Олексій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 58,21 | I р. | 72 |
5 | Кушнірук Гліб | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 58,83 | I р. | 70 |
6 | Левчук Андрій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 59,05 | I р. | 69 |
7 | Мартинюк Михайло | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:00,19 | II р. | 65 |
8 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:00,21 | II р. | 65 |
9 | Кукушкін Сергій | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 1:00,33 | II р. | 64 |
10 | Бейда Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:02,09 | II р. | 58 |
11 | Ольшевський Ярослав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:02,97 | II р. | 56 |
12 | Лапуцький Владислав | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:03,84 | II р. | 53 |
13 | Музичко Євген | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:04,16 | II р. | 52 |
14 | Мельник Микола | 00 | НВК № 26 | 1:04,20 | II р. | 52 |
15 | Костюк Владислав | 01 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 1:04,96 | II р. | 50 |
16 | Токар Дмитро | 00 | НВК № 26 | 1:05,01 | II р. | 50 |
17 | Гаць Дмитро | 01 | НВК № 26 | 1:05,16 | II р. | 49 |
18 | Тімощук Денис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:05,91 | II р. | 48 |
19 | Волчков Ілля | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:06,43 | II р. | 46 |
20 | Кучер Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:06,80 | II р. | 46 |
21 | Зиза Денис | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:07,77 | III р. | 43 |
22 | Прокопець Олександр | 01 | НВК № 26 | 1:08,87 | III р. | 41 |
23 | Мурашко-Супронюк Назар | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:11,16 | III р. | 37 |
24 | Князєв Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:11,70 | III р. | 36 |
25 | Гарбарчук Іван | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:12,75 | III р. | 34 |
26 | Мельник Дмитро | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:13,51 | III р. | 33 |
27 | Найдюк Владислав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:15,40 | I юн. | 30 |
28 | Шпак Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:15,53 | I юн. | 29 |
29 | Куява Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,27 | I юн. | 25 |
30 | Бугай Юрій | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:23,48 | I юн. | 21 |
31 | Тачинський Олександр | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:30,87 | II юн. | 16 |
100 м брас дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Ахмедова Дана | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,50 | I р. | 79 |
2 | Мотозюк Олександра | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:25,19 | II р. | 62 |
3 | Сарновська-Шевчук Софія | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:26,00 | II р. | 60 |
4 | Пацик Олександра | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:31,82 | II р. | 48 |
5 | Гончарук Єлизавета | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:32,82 | II р. | 46 |
6 | Лобацевич Іванна | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:35,73 | III р. | 42 |
7 | Заблотська Вікторія | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:36,07 | III р. | 41 |
8 | Назаренко Юлія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:39,44 | III р. | 37 |
9 | Конрад Діана | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:41,95 | III р. | 34 |
100 м брас хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Гурський Леонід | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:09,16 | I р. | 91 |
2 | Демчук Сергій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:09,73 | I р. | 88 |
3 | Алейник Ігор | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:13,29 | I р. | 74 |
100 м брас хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Жовтобрух Богдан | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 1:14,00 | I р. | 71 |
2 | Жовтобрух Роман | 00 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 1:14,34 | II р. | 70 |
3 | Мацюк Станіслав | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:14,95 | II р. | 68 |
4 | Ричук Костянтин | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:18,88 | II р. | 57 |
5 | Левчук Влад | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:19,80 | II р. | 55 |
6 | Терлецький Олександр | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:22,46 | II р. | 49 |
7 | Павлов Нікіта | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:24,75 | III р. | 45 |
8 | Мучак Давид | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:25,80 | III р. | 43 |
9 | Андрійчук Віталій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:25,95 | III р. | 43 |
10 | Валецький Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:26,45 | III р. | 42 |
11 | Лазарєв Борис | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:26,90 | III р. | 41 |
12 | Здрок Дмитро | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,17 | III р. | 41 |
13 | Дацюк Андрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,34 | III р. | 40 |
14 | Солтисюк Дмитро | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:27,96 | III р. | 39 |
15 | Волинцев Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:28,40 | III р. | 39 |
16 | Пасічник Богдан | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:28,50 | III р. | 39 |
17 | Алейник Микита | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:28,61 | III р. | 38 |
18 | Сєрков Даниїл | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:28,71 | III р. | 38 |
19 | Біран Дмитро | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:29,00 | III р. | 38 |
20 | Павлишин Генадій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:29,14 | III р. | 38 |
21 | Луценко Сергій | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:36,87 | I юн. | 28 |
22 | Каплан Леонід | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 1:47,21 | 19 |
200 м на спині дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Музичко Анастасія | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:29,45 | I р. | 80 |
2 | Сачко Каріна | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:41,36 | II р. | 61 |
3 | Олійник Аліна | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:01,16 | III р. | 41 |
200 м на спині хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Дуда Андрій | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:21,21 | I р. | 72 |
200 м на спині хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Петрочук Ілля | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:22,68 | II р. | 69 |
2 | Пивовар Денис | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:24,30 | II р. | 67 |
3 | Кузнецов Станіслав | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:41,98 | III р. | 45 |
4 | Андрусік Сергій | 00 | НВК № 26 | 2:53,92 | III р. | 36 |
5 | Нестеровський Артем | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:01,54 | I юн. | 30 |
6 | Лагутін Ілля | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:08,49 | I юн. | 27 |
7 | Фрончко Тарас | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:14,27 | I юн. | 24 |
8 | Гнітецький Володимир | 06 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:14,96 | I юн. | 24 |
200 м батерфляй дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Юлія | 98 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:28,54 | I р. | 76 |
2 | Герасимчук Христина | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:47,57 | II р. | 50 |
200 м батерфляй дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Дмитрієва Анастасія | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:05,17 | III р. | 36 |
2 | Князєва Віолета | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:29,80 | I юн. | 23 |
200 м батерфляй хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Павлюк Владислав | 99 | КДЮСШ № 1 Луцьк | 2:51,10 | III р. | 36 |
2 | Денека Олег | 99 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:13,86 | I юн. | 23 |
200 м батерфляй хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Костюк Анатолій | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:33,26 | II р. | 52 |
2 | Бикирюк Артем | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:48,40 | III р. | 38 |
3 | Якимчук Денис | 01 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:01,98 | I юн. | 29 |
4 | Петрущенко Атнон | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:03,04 | I юн. | 28 |
Куява Богдан | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | д/к |
200 м комплексне плавання дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Макаревич Діана | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:00,57 | II р. | 45 |
2 | Андрощук Олександра | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:12,22 | III р. | 37 |
3 | Карасійчук Єлизавета | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:13,34 | III р. | 36 |
4 | Седлярук Тетяна | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:21,94 | III р. | 31 |
5 | Сирота Тетяна | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 3:25,20 | III р. | 29 |
200 м комплексне плавання хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Смаль Антон | 97 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:11,48 | кмс | 105 |
200 м комплексне плавання хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Наумов Андрій | 00 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:16,22 | I р. | 91 |
2 | Стахір Олексій | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:20,20 | I р. | 82 |
3 | Пасюта Максим | 02 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:38,02 | II р. | 54 |
4 | Кондратюк Юрій | 04 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:43,10 | II р. | 49 |
5 | Мороз Микола | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:44,99 | II р. | 47 |
6 | Мороз Володимир | 03 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:52,41 | III р. | 40 |
7 | Пінчук Олександр | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:53,42 | III р. | 39 |
8 | Борошок Богдан | 05 | СДЮСШОР м. Луцьк | 2:59,77 | III р. | 35 |
Естафета 4 х 50 м вільний стиль дівчата 1999 р. н. та старші
1 | Князєва Віолетта Залевська Галина Степанцова Ольга Смаль Юлія |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.57,79 |
2 | Музичко Анастасія Мартинюк Дарина Тригуб’юк Аліна Герасимчук Христина |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.00,30 |
Естафета 4 х 50 вільний стиль дівчата 2000 р. н. та молодші
1 | Мотозюк Олександра Сарновська-Шевчук Софія Січко Тетяна Антонюк Олександра |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.04,52 |
2 | Сирота Тетяна Андрощук Олександра Сачко Каріна Ахмедова Дана |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2.12,05 |
3 | Макаревич Діана Пацик Олександра Гончарук Єлизавета Назаренко Юлія |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.20,62 |
4 | Седлярук Тетяна Лобацевич Іванна Клейменова Анастасія Олійник Аліна |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.26,22 |
Естафета 4 х 50 м вільний стиль хлопці 1999 р. н. та старші
1 | Демчук Сергій Смаль Антон Стахір Олексій Костюк Анатолій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.42,45 |
2 | Дуда Андрій Мацюк Станіслав Петрочук Ілля Наумов Андрій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.42,62 |
3 | Романенко Роман Прибиш Анна Гурський Леонід Смаль Олексій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.45,61 |
Естафета 4 х 50 м вільний стиль хлопці 2000 р. н. та молодші
1 | Кукушкін Сергій Костюк Владислав Жовтобрух Богдан Жовтобрух Роман |
КДЮСШ № 1 м. Луцьк | 1.49,24 |
2 | Кушнірук Гліб Мартинюк Михайло Алейник Ігор Музичко Євген |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.52,13 |
3 | Левчук Андрій Бейда Владислав Ярощук Данило Тімощук Денис |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.52,23 |
4 | Волчков Ілля Ольшевський Ярослав Ричук Костянтин Левчук Владислав |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.54,99 |
5 | Мурашко Назар Кучер Назар Бикирюк Артем Карасійчук Антон |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.55,90 |
6 | Андрійчук Віталій Терлецький Олександр Пасюта Максим Пивовар Денис |
СДЮСШОР м. Луцьк | 1.57,30 |
7 | Мороз Микола Лапуцький Владислав Мельник Дмитро Волинцев Олексій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.06,58 |
8 | Мороз Володимир Зиза Денис Кузнєцов Станіслав Кондратюк Юрій |
СДЮСШОР м. Луцьк |
2.06,87 |
9 | Пінчук Олександр Борошок Богдан Солтисюк Дмитро Сєрков Данило |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.10,74 |
10 | Шпак Андрій Куява Андрій Дацюк Андрій Павлишин Генадій |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.12,81 |
11 | Лагутін Ілля Нестеровський Артем Луценко Сергій Гарбарчук Іван |
СДЮСШОР м. Луцьк | 2.18,88 |
Багатоборство
Вільний стиль
Дівчата 1999 р. н та старші
Прибиш Анна — СДЮСШОР м. Луцьк — 344 оч.Степанцова Ольга — СДЮСШОР м. Луцьк — 273 оч
Залевська Галина — СДЮСШОР м. Луцьк — 192 оч.
Дівчата 2000 р. н. та молодші
Мартинюк Дарина — СДЮСШОР м. Луцьк — 208 оч.Січко Тетяна — СДЮСШОР м. Луцьк — 204 оч.
Тригуб’юк Аліна — СДЮСШОР м. Луцьк — 182 оч.
Хлопці 1999 р. н. та старші
Романенко Роман — СДЮСШОР м. Луцьк — 243 оч.Королюк Іван — КДЮСШ № 1 м. Луцьк — 201 оч.
Хлопці 2000 р. н. та молодші
Міщук Дмитро — КДЮСШ № 1 м. Луцьк — 251 оч.Костюк Анатолій — СДЮСШОР м. Луцьк — 240 оч.
Карасійчук Антон — СДЮСШОР м. Луцьк — 225 оч.
Брас
Дівчата 2000 р. н. та молодші
Ахмедова Дана — СДЮСШОР м. Луцьк — 235 оч.Мотозюк Олександра — СДЮСШОР м. Луцьк — 194 оч.
Сарновська-Шевчук Софія — СДЮСШОР м. Луцьк — 182 оч.
Хлопці 1999 р. н. та старші
Гурський Леонід — СДЮСШОР м. Луцьк — 278 оч.Демчук Сергій — СДЮСШОР м. Луцьк — 275 оч.
Алейнік Ігор — СДЮСШОР м. Луцьк — 217 оч.
Хлопці 2000 р. н. та молодші
Жовтобрух Богдан — КДЮСШ № 1 м. Луцьк — 227 оч.Жовтобрух Роман — КДЮСШ № 1 м. Луцьк — 215 оч.
Мацюк Станіслав — СДЮСШОР м. Луцьк — 208 оч.
На спині
Дівчата 2000 р. н. та молодші
Музичко Анастасія — СДЮСШОР м. Луцьк — 266 оч.Сачко Каріна — СДЮСШОР м. Луцьк — 215 оч.
Олійник Аліна — СДЮСШОР м. Луцьк — 127 оч.
Хлопці 1999 р. н. та старші
Дуда Андрій — СДЮСШОР м. Луцьк — 240 оч.Хлопці 2000 р. н. та молодші
Пивовар Денис — СДЮСШОР м. Луцьк — 231 оч.Петрочук Ілля — СДЮСШОР м. Луцьк — 223 оч.
Андрусік Сергій — СДЮСШОР м. Луцьк — 151 оч.
Батерфляй
Дівчата 1999 р. н. та старші
Смаль Юлія — СДЮСШОР м. Луцьк — 291 оч.Герасимчук Христина — СДЮСШОР м. Луцьк — 190 оч.
Дівчата 2000 р. н. та молодші
Дмитрієва Анастасія — СДЮСШОР м. Луцьк — 146 оч.Князєва Віолетта — СДЮСШОР м. Луцьк — 110 оч.
Хлопці 1999 р. н. та старші
Павлюк Владислав — КДЮСШ № 1 м. Луцьк — 145 оч.Денека Олег — СДЮСШОР м. Луцьк — 133 оч
Хлопці 2000 р. н. та молодші
Якимчук Денис — СДЮСШОР м. Луцьк — 164 очБикирюк Артем — СДЮСШОР м. Луцьк — 144 оч.
Петрущенко Антон — СДЮСШОР м. Луцьк –102 оч.
Комплексне плавання
Дівчата 2000 р. н. та молодші
Макаревич Діана — СДЮСШОР м. Луцьк — 125 оч.Хлопці 2000 р. н. та молодші
Наумов Андрій — СДЮСШОР м. Луцьк — 269 оч.Стахір Олексій — СДЮСШОР м. Луцьк — 232 оч.
Пасюта Максим — СДЮСШОР м. Луцьк — 163 оч.
Головний суддя змагань В. Й. Санжаровська
Головний секретар змагань О. В. Наумова