понеділок, 1 грудня 2014 р.

Положення про проведення контрольних змагань на першість КЗ СДЮСШОР плавання міста Луцька серед учнів ГПБП за програмою 16 мікроциклу 4 — 5 грудня 2014 року

МЕТА І ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ.
Метою змагань являється популяризація плавання серед учнів шкільного віку.
Задача - підведення підсумків навчально-тренувальної роботи;
- виконання контрольних нормативів за програмою 16 мікроциклу;
- виявлення і відбір перспективних плавців для подальшого спортивного удосконалення,
- виконання учнями розпорядних норм.

ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться в басейні КЗ «СДЮСШОР плавання» 04.12-05.12. 2014 р. Початок о15.00. Розминка учасників о 14.00.

ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ
Організація і проведення змагань покладається на навчальну частину КЗ «СДЮСШОР плавання», проведення – на суддівську бригаду. Головним суддею призначається Мороз В.В.– суддя І категорії.

6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
Кожен учасник виступає на дистанціях згідно навчальної програми та програми змагань . Дистанція 100 м к/пл. – обов’язкова для ГПБП-1р., 200м к/пл. – 2,3, більше 3 років. Грамоти за рахунок спонсорів.

7.ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці змагань визначаються по кращому результату в кожному виді програми, відповідно списків груп та року навчання.

Начальник учбово-спортивного відділу                                       О. В. Дорофєєва